ijournal.cz

Zima trvá už dlouho a všichni vyhlížíme slunečné a barevné období

red Zdroj: Sodastream 25.2.2018 Hi-tech a bydlení
Prosluňte pošmourné všední dny a pořiďte si nejprodávanější výrobník domácí perlivé vody SodaStream Jet Pastel v barvách Grass Green nebo Orange a dejte na vašem jídelním stole přednost lahvím s líbivými barevnými vzory.

S výrobníky domácí perlivé vody SodaStream v kompletní sadě s bombičkou s náplní potravinářského CO2 plynu až na 80 litrů vlastní domácí perlivé vody a tlakovou nápojovou lahví pro opakované použití, připravíte perlivou vodu jednoduše v pohodlí domova a skoncujte s nepopulárním tahání těžkých balíků balené vody z obchodu.
SodaStream Jet Pastel Grass Green SodaStream Jet Pastel Orange

Zapomeňte na trápení s nedostatkem nakoupené vody a nachystejte si svoji vlastní perlivou vodu kdykoliv v takovém množství, kolik zvládnete vypít. Protože perlivou vodu si odteď připravíte snadno sami, kdykoliv dostanete chuť se napít. Vždy čerstvou z kvalitní české kohoutkové vody skladované v ideálních podmínkách temna a chladu.

Výrobník SodaStream JET PASTEL, Grass Green a Orange, 1799 Kč

Výrobníky SodaStream Jet pastel dokonale ladí s limitovanou sadou lahví se vzory tropického ostrova nebo divokého pralesa. Nebo si vylaďte domov edicí lahví Jet Rostliny.

2 lahve Jet Rostliny1 lahve Jet Rostliny

Přírodní vzory květin se budou na vašem jídelním stole líbit mnohem více, než nudné „petky“ s balenou vodou či limonádami z obchodu. Navíc vám pomohou skoncovat s hromadami protivného plastového odpadu, který zůstává ve vaší domácnosti po vypití balených vod.                                                                   Sada lahví JET Rostliny, 299 Kč/balení 2 ks, Lahev JET 2 x 1l Tropický
                                                                   ostrov a Lahev JET 2 x 1l Tropický prales, 299 Kč/balení 2 ks

Balení obsahuje dvě lahve o objemu 1 l. Jsou vyrobeny z nezávadného plastu bez BPA, vybaveny hermetickým víčkem, které pomáhá udržet nápoj dlouhodobě nasycený a plastovým dnem pro zvýšenou stabilitu.

Nové sady lahví SodaStream JET jsou určeny pro výrobníky perlivé vody stejnojmenného označení a lze použít s modely výrobníku perlivé vody SodaStream: Play, Source, Genesis, Fizz, Dynamo, Pure, Spirit, Revolution, Power.

image010

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Sodastream