Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 26.Únor 2020
ijournal.cz

„Zima přichází a vyhrává ten, kdo je připravený“. Nová kolekce značky Relax nyní v obchodech

red Zdroj: Relax 12.11.2019 Móda, obuv, doplňky

RelaxRelaxI když počasí minulých týdnů nás přesvědčovalo, že zima snad ani nebude, nynější několikadenní ranní mrazíky ukázaly, že zima přichází… Připravena je i česká značka Relax, která právě teď uvádí novou kolekci zimních čepic, lyžařských brýlí a helem, rukavic, chráničů páteře a nově i sportovních ponožek.

„Letošní kolekce přináší nové materiály, které ještě více zvyšují komfort a bezpečí našich zákazníků. Design výrobků kopíruje nejenom nejnovější trendy, ale také reaguje na požadavky českých spotřebitelů, kteří se tradičně na vývoji kolekce podílejí. Znovu jsme proto zařadili do našeho sortimentu lyžařské ponožky,“ říká Simon Friedrich, produktový manažer značky Relax.
   


LYŽAŘSKÉ PONOŽKYLYŽAŘSKÉ PONOŽKYRELAX COMPRESSRELAX COMPRESS

Novinkou letošní kolekce jsou kompresní lyžařské ponožky RELAX COMPRESS, které svými vlastnostmi zvyšují výkon, prokrvují svaly a tím urychlují jejich regeneraci. Některé modely jsou vyrobeny s příměsí ovčí vlny Merino pro ještě lepší  hřejivost jako například model ALPINE (RSO31) nebo dětské ponožky FREE (RSO34).   


LYŽAŘSKÉ HELMY

STEALTHPoptávka po štítových helmách i tento rok nadále roste. Bestseler značky Relax je model STEALTH (RH24) oblíbený díky nejmodernějším technologiím jako jsou plynulá regulace odvětrávání, jednoduchý upínací systém štítu, bezpečnostní magnetické zapínání helmy FIDLOCK, panoramatický štít MULTIVISION z nárazuvzdorného DURAMAXu atd. Letošní novinkou je minimalisticky pojaté barevné provedení této helmy. STEALTH (RH24B) je čistě bílá s nepřehlédnutelným stylovým štítem s povrchovou úpravou ICE BLUE. Tato barva štítu se hodí skoro do všech světelných podmínek, především chrání před ostrým světlem. Součástí balení je náhradní čirý štít pro noční lyžování nebo horší světelné podmínky.   

PREVAIL VISORPREVAIL VISOR
Loni uvedený model PREVAIL VISOR se letos předvede také v nových barevných provedeních. Jeho předností je optimálně navržený tvar, kdy anatomické tvarování kopíruje obrysy hlavy a zvýšená výztuha CROSS PROTECT efektivněji a účinněji chrání proti energii nárazu.TWISTER VISORU dětských helem je bezpečnost na prvním místě.
Konstrukce IN-MOLD SHELL využívá tvrzené jádro
odolné nárazům. Vnitřní pratelná podšívkadětská helma SOFT SENSE chrání před prochladnutím. Intuitivní seřízení helmy zvyšuje celkovou bezpečnost a dítě ji zvládne samo jednou rukou. Důležitá je nízká váha (od 350 g), která nezatěžuje krční páteř. Štítová helma TWISTER VISOR (RH27) je ideální volbou pro všechny kluky a holky, kteří chtějí mít o starost méně. Štít nikde netlačí, ani nepadá, takže se mohou lépe soustředit na svoji jízdu.


LYŽAŘSKÉ BRÝLE

CONTESTPři výběru lyžařských brýlí je důležitým kritériem co nejširší zorný úhel a tím i maximální periferní vidění. To beze zbytku splňuje bezrámový model CONTEST (HTG68). Velice oblíbený je magnetický systém výměny zorníků, který dovolí lyžaři okamžitě zareagovat na změnu počasí.

SIERRAZrcadlové čočky PLATINUM s povrchovou úpravou GOLD jsou novinkou letošní zimy. Elegantní a navíc technicky dokonalý model SIERRA (HTG61E) je určený především ženám. Velká část modelů lyžařských brýlí Relax je vhodná pro nošení přes dioptrické brýle (OTG). Samozřejmostí je 100% ochrana očí před UV zářením A, B a C.

CROSSNORDICMilovníci běžek se mohou těšit na nové barvy výměnných čoček oblíbených modelů NORDIC a CROSS, které vás tak nezradí v jakémkoliv počasí.


čepiceČEPICE

 Kolekci čepic nadále vévodí modely s bambulí, ať pletenou nebo kožešinovou. Zkrátka nepřijdou ani vyznavači minimalistických designů. Velice příjemně se nosí čepice z jemného polyakrylu nebo polyamidu, na kterých vyniknou lurexová vlákna nebo křišťálové Swarovski kamínky. Kvalitní materiály z Itálie a Německa, jako je klasická přírodní vlna nebo merino vlna, jsou zárukou výborných termo-izolačních vlastností. Novinkou jsou slušivé modely RKH168 a RKH183 ze silné příze.


chráničchráničCHRÁNIČE PÁTEŘE  

rozšiřují od loňského roku nabídku bezpečnostních produktů značky Relax. Chránič SPEEDMASTER je integrovaný do komfortní praktické vesty a měkce kopíruje tvar těla. Při nárazu však díky unikátnímu materiálu 3D SHOCK PROTECTION okamžitě ztuhne a absorbuje nárazovou energii srovnatelně se skořepinovým chráničem páteře. Masivní ventilační kanály AIR STREAM zajišťují dobré odvětrávání i při vysoké intenzitě pohybu.


RUKAVICErukavicerukavice

Hlavní předností rukavic Relax je funkční membrána rukaviceAQUA PROTECT. Garantuje  min. voděodolnost 10 tis. mm a vysokou prodyšnost min. 5000 g/m2/24h. Tím zajišťuje trvalou ochranu a pohodlí při jakémkoliv počasí. Izolační materiál SOFT LOFT zaručí vyvážený tepelný komfort, a to i po dlouhodobém používání a praní. Nastavitelná manžeta zabraňuje průniku sněhu do rukavic. Dětské rukavice barevně ladí s helmami a všechny mají poutko na ruku proti ztracení.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Relax