ijournal.cz

Zebra na Havaji? ZOO v Aquapalace Praha?

red Zdroj: www.aquapalace.cz 14.8.2023 Aktuality a pozvánky, Různé

Autogramiáda herců ze seriálu ZOO


Můžete vidět žirafu či zebru na Havaji? Reálně určitě ne, ale pár „zvířat“ ze ZOO můžete potkat na Havajském létu v Aquapalace Praha v rámci autogramiády herců z oblíbeného seriálu stanice TV Prima ZOO, která bude v čestlickém aquaparku probíhat již za pár dní.

PrimaZOO_v_AquapalacePraha

Aquapalace Praha nabízí kromě vodních radovánek, legrace při animacích, hudebních večerech v rytmu havajské hudby také další zážitky, a proto se prostor aquaparku 17. srpna od 14 hodin promění v ZOO… a Vás čeká PRIMA odpoledne plné zábavy, skvělých soutěží, zajímavých rozhovorů, a to vše zakončené autogramiádou herců z oblíbeného seriálu stanice Prima ZOO. Můžete se těšit na Míšu Pecháčkovou, Míšu Petřekovou, Sáru Milfajtovou, Lucii Šteflovou, Lucku Černou, Terku Blažkovou, Sabinu Valovou, Adélku Hesovou a Kubu Bartáka.

Během celého odpoledne můžete soutěžit o Prima ceny a navíc si užít dětské hudební vystoupení Adélky Hesové. Program akce pak vyvrcholí maratonem podpisů hereckých hvězd, kteří se už nemohou svých fanoušků dočkat.Program:
14.00 – začátek akce
– soutěže, scénky
– rozhovory s herci na pódiu
– koncert Adélky Hesové
– autogramiáda herců ze seriálu ZOO

Moře zábavy a relaxu pod jednou střechou

Vodní svět Aquapalace Praha nabízí nepřeberné množství atrakcí a zážitků ve třech tematických vodních palácích a rozsáhlé venkovní zóně s Divokou řekou a nejdelším tobogánem v ČR. Pokud byste raději relaxovali, určitě nevynechejte největší Saunový svět v ČR, s devatenácti saunami a prohřívárnami včetně nové ZEN sauny nebo se nechte hýčkat v luxusním Spa & Wellness. I zde všude probíhá až do konce prázdnin Havajské léto, nabídka saunování je rozšířena o speciální letní ceremoniály a ve SPA & Wellness doporučujeme určitě vyzkoušet Havajskou masáž s tradiční technikou Lomi Lomi nebo Tropický rituál s peelingem dle vlastního výběru.

Více o aktuálním programu či doplňující informace najdete na www.aquapalace.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.aquapalace.cz