ijournal.cz

Zbavte se lupů s přípravky MEDIKET

red Zdroj: Mediket 12.10.2014 Krása a zdraví

Chladné počasí přináší různé zdravotní problémy. Patří mezi ně nejen nachlazení nebo chřipka, ale i zhoršení problémů s lupy, jež trápí až polovinu populace. Nápadně světlé šupinky kůže ve vlasech nebo na oblečení nevypadají esteticky, takže negativně působí i na psychiku. Navíc je obvykle doprovází i nepříjemné svědění kůže hlavy. Zbavit se lupů není vůbec jednoduché. Základem je používání správné kosmetiky, která odstraní nejen samotné lupy, ale působí i proti jejich vzniku. Dejte přednost dermatologickým šamponům z lékárny a vyzkoušejte například přípravky Mediket od společnosti BENEMEDO. 

Šampon Mediket Plus

sampon_lupy_MediketPlus_100ml_bottleDermatologický šampon Mediket Plus přispívá k řešení závažných problémů s lupy, kdy člověk trpí svěděním kůže hlavy, na níž se tvoří větší množství lupů, které se navíc i přes opakovanou péči vrací. Receptura šamponu Mediket Plus obsahuje octopirox a další účinné látky, jejichž kombinace zabraňuje množení kvasinek a bakterií na kůži hlavy. Právě ty jsou totiž důvodem výskytu lupů. Šampon díky své receptuře navozuje přirozenou rovnováhu kůže a přispívá tak nejen k odstranění samotných lupů, ale zabraňuje i dalšímu vzniku. Šampon se nanáší na mokré vlasy a vtírá se do kůže hlavy až do vytvoření pěny, která se nechá 3-5 minut působit. Přípravek Mediket Plus používejte 2-3x týdně, a to po dobu 4-6 týdnů. Následně je vhodné mýt vlasy šamponem Mediket Prevent.

  • Šampon Mediket Plus je k dostání v lékárnách za orientační ceny 175 Kč (60 ml)
    a 250 Kč (100 ml).
Šampon Mediket Prevent

MediketPrevent_100ml_bottleMediket Prevent je dermatologický šampon, který byl vyvinut pro zvládání mírných problémů s lupy. Je velmi vhodný i k následné udržovací kúře proti lupům. Účinnou látkou v receptuře tohoto přípravku je octopirox. Tato látka pomáhá předcházet vzniku lupů, přispívá k regulaci kvasinek a bakterií na optimální hodnoty a zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy. Vlasy budou po použití šamponu Mediket Prevent zdravé, krásné a bez lupů. Neobsahuje barviva ani parabeny.

  • Šampon Mediket Prevent je k dostání v lékárnách za orientační cenu 210 Kč (100 ml).

V případě podezření dermatologického onemocnění doporučujeme navštívit kožního lékaře.

Více informací o přípravcích Mediket na www.mediket.cz

 


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Mediket