ijournal.cz

Zatočte s chutí na sladké s pomocí NATURHOUSE!

red Zdroj: NaturHouse 11.10.2015 Krása a zdraví
cokoladove-kulickyJe libo po jídle sladkou tečku, na svačinku třeba dortík a k počítači či televizi něco ke chroupání? Známe to všichni, zase nás honí mlsná. Ale co s tím? Prvním krokem je si říci, co je příčinou chutě na sladké.

Nejčastěji to bývá nedostatkem kvalitních bílkovin, nadbytkem sacharidů – hlavně těch s vysokým glykemickým indexem a samozřejmě různými druhy deprivace neboli nedostatečného uspokojení nějaké důležité psychické či fyzické potřeby, ať už emocionální strádání nebo prostě jen z nudy. Ale neklesejte na mysli.
Fibroky_susenky
Odborníci z výživových poraden NATURHOUSE si pro Vás připravili speciální balíček „Už nemlsám“, který přináší řešení chutí na sladké. „Kromě exkluzivních produktů na bylinné bázi získáte s naším balíčkem cenné rady, co konzumovat a dělat, marmelada_zelena svestkaabyste zahnali chutě na sladké a cítili se svěží a plní energie,“ říká Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně NATURHOUSE, a dodává hned několik tipů:

1. Kvalitní bílkoviny a pravidelná strava Bílé maso, ryby a vejce zvyšují pocit sytosti a zároveň pomáhají zachovávat svalovou hmotu. Navíc pravidelnou vyváženou stravou tělu dodáte vše potřebné.

2. Bez svačinky ani ránu. Svačiny ovlivňují hladinu krevního cukru a díky tomu omezují chutě na sladké, slané…

3. Naučte se mít rádi Můžete si například sestavit seznam činností, které máte rádi a při nichž zapomenete na své chutě a nutkání: cvičení jógy, procházky po venku, nakupování, jogging, setkávání se s přáteli, pletení atd. Tento seznam vám pomůže ve chvílích, kdy vás přepadnou chutě. Uvidíte, že to funguje.

naturhouseK chuti na sladké přispívají mimo jiné také stres, nedostatek fyzické aktivity, nedostatek spánku nebo třeba nedodržování pitného režimu. NATURHOUSE balíček „Už nemlsám“ poskytuje komplexní řešení pro podporu zdravé váhy a omezení chutě na sladké, mimo jiné obsahuje výživový plán na 3 týdny, cílové potravinové doplňky a rady pro hubnutí. „V rámci našeho balíčku vás navíc podle předem sjednaného plánu bude pravidelně telefonicky kontaktovat výživová poradkyně, se kterou můžete konzultovat své pokroky, probrat aktuální stav a získat další odborné rady, jak dosáhnout vysněné postavy,“ dodává Věra Burešová. Mlsejte zdravě s NATURHOUSE a přijďte si pro balíček „Už nemlsám“ na některou z našich poboček!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: NaturHouse