ijournal.cz

Zalando party „Buď sám sebou“!

red Zdroj: Zalando 21.3.2019 Společenské akce a události

Zalando Hauch gallery
Ve čtvrtek 14. března 2019 se v moderních, industriálně laděných prostorách karlínské Hauch gallery uskutečnila Zalando party. Oblíbená evropská módní platforma Zalando, která v loňském roce vstoupila i na český trh, na něm představila novou multikanálovou kampaň pro sezónu jaro/léto 2019.


Zalando party
Díky originálnímu konceptu oživlých figurín si přítomní mohli prohlédnout i výběr toho nejlepšího z kolekcí pro nadcházející období.

Zalando sochy
O styling se postarala renomovaná stylistka Milena Zhuravlová. Celým programem hosty provedla známá milovnice módy Zorka Hejdová. Atraktivní hudební doprovod, který skvěle doplnil nezapomenutelnou atmosféru, zajistila DJZu.

DJZu 
Večer plný módy a oslnivého stylu si nenechaly ujít ani známé tváře. Mezi hosty jsme mohli spatřit hvězdy českého internetu Annu Šulcovou a Beha Nguyen, oblíbené modelky Zuzanu Stráskou, Andreu Bezděkovou, Natálii Kotkovou, Anetu Vignerovou, Nikol Švantnerovou, Michaelu Štoudkovou a Andreu Kalousovou, herečku Mariku Šoposkou a mnoho dalších.

Zalando1 Zalando2 Zalando3


Zalando4 Zalando5 Zalando6
Zalando
je přední evropský online prodejce s módou a lifestyle produkty pro ženy, muže a děti. Svým zákazníkům nabízí na jednom místě snadný a pohodlný nákupní zážitek. Mohou tak vybírat z rozsáhlé nabídky lifestyle produktů, jako jsou obuv, oděvy, módní doplňky, kosmetika, a využívat možnosti bezplatného doručení a vrácení zboží. Společnost nabízí více než 1900 populárních světových a místních značek, které doplňuje také privátní label Zalando.Nabídka se vždy přizpůsobuje preferencím zákazníků v každé ze 17 zemí, kde Zalando působí. Díky vhodnému propojení módy a online technologií Zalando poskytuje odpovídající hodnotu jak zákazníkům, tak svým obchodním partnerům na poli značek.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Zalando