Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 17.Říjen 2018
ijournal.cz

Využijte sezóny bezpeckových melounů BOUQUET. Jsou vždy šťavnaté a nabité vitamíny!

red Zdroj: Anecoop 21.5.2016 Gastronomie

Melouny jsou jednou z nejoblíbenějších a nejzdravějších letních pochoutek. Ne každý ale dokáže poznat, který plod je správně zralý. S bezpeckovými melouny Bouquet je to ale hračka. Jsou totiž zárukou zdravého, kvalitního a šťavnatého produktu. Melouny Bouquet jsou vždy sklízeny ručně v nejvyšším stádiu zralosti a skladují se v podmínkách, které zaručují jejich čerstvost. Navíc neobsahují žádné pecky, pouze nedozrálá bílá minisemínka, která jsou oproti černým peckám snadno rozkousatelná.
Melouny Bouquet 1

Melouny jsou ideální v létě na ochlazení organismu. Na rozdíl od různých nanuků, ledových tříští a studených limonád, které jsou plné cukru, je meloun naopak nabitý vitamíny. Obsahuje vitamin A, C, B6, draslík, lykopen a další. Je navíc tvořen z více než 90 % vodou a neobsahuje žádné tuky ani cholesterol. Melouny jsou velkým pomocníkem při vyrovnávání optimálního pH v organismu. Překyselení organismu je totiž problém, se kterým se potýká až 80 % populace, často o tom ani neví.

Meloun - holky na pláži

Melouny můžete dlabat lžící, krájet na malé kousky nebo klidně použít i při vaření. Umixujete z nich skvělé koktejly, hodí se jako zpestření do salátů, studených polévek i nejrůznějších dezertů. Ideální jsou i jako svačinka pro děti do školy, dobrota na rodinný výlet nebo jako odpolední osvěžení, když vás honí mlsná. Postaráte se tak o pestrou stravu a zároveň si můžete být jistí, že si všichni pochutnají. Využijte toho, že jsou melouny BOUQUET vždy sladké, šťavnaté a bez pecek. Jejich příprava je proto snadná.

watermelon
Melouny Bouquet dováží do České republiky společnost Anecoop, která je španělským lídrem v exportu čerstvého ovoce a zeleniny. Firma spolupracuje s více než 150 000 farmáři, jejichž produkty vyváží do více než 60 zemí světa. Celý systém je chráněn ochrannou známkou Naturane s přísnými předpisy. Více informací najdete na www.nejlepsimelouny.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/BOUQUETovoce.

Melouny Bouquet budou k dostání od poloviny května v Kauflandu, Globusu, Bille a v malých večerkách. Cena se bude pohybovat okolo 34 Kč/kg.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Anecoop