ijournal.cz

Vytvořte si dokonalý domov na jednom místě

red Zdroj: DECO LOCO 7.2.2018 Hi-tech a bydlení

Na českém trhu designového nábytku se zrodil nový projekt s názvem DECO LOCO, dekorativní a krásný prostor, ve kterém si vytvoříte dokonalý domov na jednom místě. Za celým projektem stojí česká designérka Diana Turinová se svou značkou Lusito spolu s partnerskou značkou Livelo v čele s Martinem Surovým. Název showroomu pomohla vymyslet interiérová návrhářka Iva Bastlová – ve volném překladu z latiny znamená DECO LOCO krásné místo…

DECO LOCO_01

DECO LOCO vzniklo spojením značek Lusito, Di’sign, Livelo a dalších partnerských firem. Diana Turinová dlouho hledala nový prostor s „duší“, Martin Surový ze společnosti  Livelo především obchodně dobrou lokalitu: „K tomu, abychom se propojili, jsem Dianu přesvědčoval už dlouhou dobu,“ upřesňuje Martin. „Našli jsme prostor a duši jsme mu vtiskli,“ doplňuje Diana, která se stala srdcem, mozkem a kreativní duší projektu. Martin iniciátorem myšlenky propojit se a hlavně technickou i morální podporou. Zbývalo jediné, dát tomu úžasnému spojení dvou spřízněných kreativních duší jméno – s tím pomohla Iva Bastlová, a tak se zrodilo DECO LOCO, místo plné inspirace a pohody.

Deco Loco

„Když se naskytla možnost podpořit projekt Diany Turinové, nebylo o čem přemýšlet. Diana se obklopuje kvalitním designem, sama vytváří jen zajímavé produkty. Předpokládáme, že její zákazníci mají dobrý vkus,“uvádí s úsměvem Tomáš Petrák a Radek Cechl ze společnosti CECHL Stínící technika. Ing. Vladimír Zahálka ze společnosti DUET, která dodává lamináty špičkové kvality nejrůznějších designů, podotknul: „Propojení jednotlivých designových prvků v interiérovém světě DECO LOCO je ideálním prostředím k oslovení našich společných zákazníků.“ V showroomu naleznete široké portfolio designového nábytku a bytových doplňků, a to včetně nabídky designových dveří se skrytými zárubněmi značky JAP.: „Naše produkty se snažíme vyvíjet v duchu současných trendů. Naším cílem je, aby každý náš výrobek byl skutečným designovým kouskem, který doladí vaše prostory k dokonalosti.      

 DECO LOCO_MartinSurovy,DianaTurinova,KarolinaPelikanovaDECO LOCO_MartinSurovy,DianaTurinova


Proto jsme rádi spojili své síly se showroomem DECO LOCO, jenž nabízí svým návštěvníkům inspiraci v podobě ukázek designového interiérového vybavení. Společně chceme ukázat, že bydlet s komfortem nebylo nikdy snazší.“

S vybavením vašeho bytu či domu vám poradí zkušení designéři ve spolupráci s architekty, osobně si můžete vyzkoušet posezení na originálních sedačkách či křeslech LIVELO. Lampy, stínidla, polštáře Di’sign vás okouzlí na pohled svým nezaměnitelným designem. Návštěva dětského pokojíčku LUSITO, která je plná inspirativního a vícefunkčního nábytku vás přenese do dětských let. Vše se zde krásně snoubí a navzájem inspiruje a doplňuje. Vybírat můžete z různých materiálů a vše přizpůsobit tvarově či typově na míru vašemu domovu. DECO LOCO – vytvořte si dokonalý domov na jednom místě.

Lusito je hravá značka. Navrhuje a realizuje dětské pokojíčky tak, aby byly barevné, zábavné a kreativní, a zároveň bezpečné a praktické. Firma Lusito vyrábí na zakázku nábytek, čalouněné sedáky, svítidla, hravé doplňky a hračky pro nejmenší děti i pro teenagery, kteří chtějí mít stylový a moderní pokoj pro studium i zábavu. Lusito můžete znát z výstav a veletrhů designu, kde vždy září na dálku barevná pokojíčková prezentace, nebo jste již navštívili značkový e-shop oplývající škálou sedáků, donutů, rostoucích stolů a postýlek, dekorativních lustrů různých tvarů a barev, až po roztomilé zajíce Usínáčky jako třešničku na dětském dortu. Lusitu neschází inspirace a každý se těší, co nového vznikne.

www.lusito.czDECO LOCO_02

 

Di’sign je sesterská značka firmy Lusito, která zahrnuje vyzrálý design pro odrostlejší zákazníky Diany Turinové. Di’sign umí rozsvítit i temné dny elegantním osvětlením. Bytový i firemní interiér si s Di’signem můžete zkrášlit trojnožkami – stojacími lampami Tripod v nejrůznějších dekorech a dřevěných provedeních, stropním osvětlením různých tvarů a barev, či závěsnými lampami, na kterých je netradiční a stylový i přívodní kabel. Kromě osvětlení Di’sign charakterizují také luxusní polštářky, moderní stolky kombinující praktické a rozmanité materiály, pohodlná relaxační křesílka a stoličky, a měkoučké plédy, které vás obklopí pohodlím. Smyslná značka Di’sign je určena pro skutečné požitkáře.

www.lusito.cz/disign/index.html

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: DECO LOCO