ijournal.cz

Výstava v paláci Ericsson se prodlužuje do 22. října

red Zdroj: palác Ericsson 13.10.2015 Výstavy

Skvělý úspěch umělce Luky Braseho //  Do paláce Ericsson na Malém náměstí v Praze zavítalo od 9. září do 10. října tisíce návštěvníků. Mezi nimi například i zpěvák Dan Bárta. Přišli se podívat na výstavu umělců Luky Braseho a Jozefa Gašpierika pořádanou ve spolupráci se společností Flow East, která umělcům poskytla zázemí v rámci svého 25. výročí. Součástí slavnostního zakončení expozice s názvem „Návrat ztraceného syna“ byl komorní koncert Norberta Peticzkého, finalisty Hlasu ČeskoSlovenska, v nádherných prostorách gotické kaple z 12. století.

Vernisaz_-_Navrat_ztraceneho_syna

Pro velký úspěch se organizátoři rozhodli výstavu prodloužit až do 22. října, tudíž má veřejnost poslední šanci expozici zdarma navštívit.

Vernisaz

Známý výtvarník, malíř a fotograf Brase láká nejen na jedinečný obraz na skle, který vytvořil spolu s Jozefem Gašpierikem, ale také na další díla zachycující jeho cestu životem. Vedle spojení krásných děl se silnou historií domu je tu i start nového projektu Flow East Art hub. Ten umělcům poskytuje ateliéry zdarma. V současnosti je již přes 40 přihlášených. Vyhodnocení je naplánované na konec října.

Finisaz_-_Navrat_ztraceneho_syna

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: palác Ericsson