Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pátek, 24.Květen 2019
ijournal.cz

Vyrazte na vánoční nákupy do obchodního centra Atrium Flora

red Zdroj: Atrium Flora 18.12.2015 Koktejl, Životní styl

Nevíte, kde pohodlně nakoupit na poslední chvíli všechny vánoční dárky? Vyrazte do obchodního centra Atrium Flora, naleznete zde více než 130 značkových obchodů, v nichž hravě, bez stresu a hlavně při skvělé vánoční atmosféře nakoupíte vše, co vám ještě schází.

Atrium Flora_3V České republice najdete velké množství obchodních center a nákupních galerií. O Praze to platí dvojnásob. Pokud si ale chcete užít nákupy s radostí, navštivte OC Atrium Flora. Díky své přehlednosti, širokým nákupním možnostem a nepřebernému množství služeb patří mezi nejnavštěvovanější.
Atrium Flora navíc při příležitosti tohoto nejkrásnějšího období z celého roku připravilo speciální magazín, kde kromě počtení naleznete i tipy na vánoční dárky pro vaše nejbližší. Proto se mezi sháněním ideálních dárků na chvíli zastavte v některé z kaváren obchodního centra, odpočiňte si a nasajte při listování časopisem tu pravou vánoční atmosféru.
Obchodní centrum nabízí také dárkové karty jako řešení pro ty, kteří nevědí, co konkrétního svým blízkým pořídit pod stromeček. Karty lze nabít na hodnotu od 300 Kč do 4 000 Kč a nechat na obdarovaných, čím si udělají největší radost. Dárková karta platí ve více než 130 obchodech nákupního centra Atrium Flora a držitele opravňuje k využití řady dalších benefitů a slev, třeba z programu výhod. Dárkové karty zakoupíte v infostánku ve 2. podlaží u vchodu z Jičínské ulice.
Pokud o vánočních svátcích rádi děláte radost nejen svým dětem, ale i těm, které se bohuželAtrium Flora_2 dárků od vlastních rodičů nedočkají, pak je tu Strom splněných přání. Díky vám a stromečku, který je umístěn v OC Atrium Flora, jsou Vánoce šťastné a veselé také pro děti z dětského domova v Žatci. I tento rok budou kluci a holky ze žateckého dětského domova moci zavěsit svá přání na náš vánoční strom. V období od 1. do 23. prosince 2015 si můžete některé z těchto přání vybrat a splnit ho dítěti koupí dárku, který předáte hostesce v OC.
Využít budete moci také balicí službu, kterou naleznete v přízemí obchodního centra, tudíž nemusíte mít stres s tím, že vánoční dárky neumíte zabalit. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Atrium Flora