ijournal.cz

Výhrou v soutěži si usnadněte život s praktickými výrobky značky Sencor

red Zdroj: Sencor 11.11.2017 Soutěže
V předvánočním čase se zapojte do soutěže o výrobky značky Sencor, které vám nejen usnadní život, ale mohou být i inspirací pro pořízení praktického dárku k letošním Vánocům.

SST-13DČasový spínač SST 13D 
Elegantním řešením pro zapomětlivé nebo máte-li zařízení se spouštěním podle určitého rozvrhu, je digitální časový spínač Sencor SST 13D s LCD displejem. Ten může ve stanovených časových intervalech zapínat a vypínat spotřebiče napájené střídavým elektrickým proudem s napětím 230 V. SST 13D má celkem 8 spínacích programů, navolit si tak můžete například určitý den a čas s přesností na hodiny i minuty. Pro snadné ovládání můžete využít režimy ručně zapnuto, automatický provoz a ručně vypnuto.  

SSP140Přepěťová ochrana SSP 140
Přepěťová ochrana zvládne dobře ochránit citlivou elektroniku ve vaší domácnosti před přepětím v elektrické síti. Základní jednoduchá zásuvku Sencor SSP 140 má sice pouze 1 zásuvku, ale zato plně otočnou a s možností připojení USB kabelu.SEP_300_sluchatka

Sluchátka SEP 300
Při sportu, studiu i v případě, kdy se chcete „odpojit“ od okolního světa a relaxovat, můžete využít sluchátka Sencor SEP 300. Vybaveny jsou mikrofonem a ovládáním zabudovaným přímo na kabelu. Sluchátka do uší, tzv. pecky jsou velice komfortní a nabízejí velmi dobrou izolaci od okolních ruchů. Sluchátka se dají propojit s MP3 přehrávačem, s mobilem nebo i s počítačem. V případě, že budete poslouchat hudbu z mobilu, můžete zároveň díky zabudovanému mikrofonu řešit naléhavé hovory.

Další informace najdete na stránkách http://www.sencor.cz/produkty.

Vyhrajte jeden z výše uvedených výrobků, stačí správně odpovědět na soutěžní otázku.

Soutěžní otázka: Sencor, značka spotřební elektroniky, vznikla v roce 1969 v

a) Japonsku
b) Německu
c) USA

Správnou odpověď pošlete nejpozději do 20. listopadu 2017 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu prosím uveďte Soutěž – Sencor. Nezapomeňte rovněž na svou korespondenční adresu pro odeslání výhry.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Sencor