ijournal.cz

Vyhrajte vstupenku pro dva na finálovou bitvu o pohádkové věno v Divadle Hybernia

red Zdroj: Souboj nevěst 11.2.2015 Soutěže
V sobotu 27. února 2015 se uskuteční od 19 hodin slavnostní finále soutěže Souboj nevěst v pražském divadle Hybernia.

Splnit si svůj sen o dokonalém dni „D“ teď může být o něco lehčí. Bohaté výhry, o které se utkají nastávající novomanželky před zraky veřejnosti, otestují jejich schopnost stát se supermanželkou. Budou k tomu potřebovat ostré loky, notnou dávku sebevědomí, maximální nasazení a samozřejmě kouzlo osobnosti. Průvodkyněmi a patronkami po celou dobu soutěže jim budou Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová a vítězka celosvětové soutěže krásy Miss Earth 2012 Tereza Fajksová. 

souboj-nevest

Finalistky se představí v úvodním defilé, pak bude následovat zábavný soutěžní program. Z dvanácti aktérek však posléze zůstane na stagi jen šest nevěst, které získaly nejvíc SMS hlasů od veřejnosti. Bude to dechberoucí partie, z níž vzejdou dvě superfinalistky. Dvě šachové dámy, které sehrají závěrečný duel o pohádkové věno.

nevěsta

Dvacet semifinalistekKterá z nich dá mat té druhé? To se můžete dozvědět přímo v Divadle Hybernia na superfinále, na které můžete nyní vyhrát jednu ze tří vstupenek pro 2 osoby v hodnotě 390 Kč. Stačí zodpovědět jednoduchou otázku:

Kolikátý ročník Souboje nevěst se letos koná?

a) druhý
b) čtvrtý
c) desátý

Více informací o soutěži a nápovědu na soutěžní otázku se dozvíte na www.soubojnevest.cz

Správnou odpověď posílejte na naši e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz do 21. 2. 2015. Do předmětu uveďte – nevěsta. Nezapomeňte na svou korespondenční adresu, vstupenka Vám bude po případném vylosování zaslána pořadatelem.

Pokud dáte „like“ naší stránce na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.cz, kliknete na tlačítko „Toto se mi líbí“, Vaše šance na výhru se zdvojnásobí. 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Souboj nevěst