ijournal.cz

Vyhrajte v soutěži a přivítejte jaro ve formě s Fit tyčinkami

red Zdroj: ÚSOVSKO FOOD Klopina 7.3.2023 Soutěže

Jaro už je skoro na spadnutí a všichni se těšíme na dlouhé dny a krásné počasí. Také jste v zimě trochu polevili ze zdravého životního stylu a teď vše doháníte? Nezoufejte, určitě to zvládnete a brzy budete zase fit. Nezapomínejte, že aktivní pohyb je třeba podpořit vyváženou stravou. Zakazovat si nemusíte ani mlsání, skvělou svačinkou jsou třeba české cereální tyčinky Fit od společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina.

 Fit tyčinka


Oblíbenou klasickou jsou tyčinky Fit müsli, které se vyrábějí v mnoha různých příchutích a variantě bez polevy nebo s čokoládovou či jogurtovou polevou. V nabídce je také tyčinka v bio kvalitě Fit müsli Bio. Pokud máte rádi jemnější strukturu, sáhněte po Fit FRUIT plné ovoce nebo Fit SMOOTHIE, která je navíc přirozeně bezlepková. Na potřeby osob s intolerancí lepku myslí i tyčinka Fit go, která je vyrobena z extrudované kukuřice a rýže. Výběr vyváženého a chutného mlsání je tedy opravdu široký a každý v něm může najít ten správný pamlsek podle vlastní chuti.

 tyčinka Fit

Všechny tyčinky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních ingrediencí přírodního původu. Obsahují vitamíny, minerály, stopové prvky a především vlákninu. Ta nás skvěle zasytí a postará se o bezvadnou kondici našeho trávení. Díky vybalancovanému složení jsou tyčinky výbornou zásobárnou postupně se uvolňující energie a poslouží také k rychlé regeneraci sil během náročného dne. Pojďte si o ně nyní zasoutěžit. Stačí jen správně zodpovědět snadnou soutěžní otázku…


Soutěžní otázka:

Která tyčinka z portfolia Fit obsahuje kofein a extrakt ze zeleného čaje?

fruit
a) Fit SMOOTHIE

b) Fit go

c) Fit FRUITSprávnou odpověď, prosíme, pošlete do 16. března 2023 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – tyčinka Fit. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání výhry.


Nápovědu a další informace naleznete na www.tycinkafit.cz

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: ÚSOVSKO FOOD Klopina