ijournal.cz

Vyhrajte nezapomenutelný víkend v Miláně s Kinder Bueno

red Zdroj: Ferrero 20.2.2018 Soutěže

Milujete oblečení a nejnovější trendy? V tom případě musíte navštívit Milán, jedno z měst světové módy, a ideálně v době Fashion Weeku, kdy se do něj sjedou designéři těch nejzvučnějších jmen. Soutěžte s Kinder Bueno a vyhrajte víkend v tomto pulzujícím městě se známou moderátorkou a bloggerkou Nikol Moravcovou. Stačí do 31. března 2018 zadat na web kód z čokoládové tyčinky Kinder Bueno a zájezd může být váš. Vyhrát můžete i praktický cestovatelský balíček. Jdete do toho? Milán čeká!

KB_Milano_Classic

Pokud si chcete na vlastní oči prohlédnout nejnovější kolekce světových návrhářů, pak rozhodně musíte navštívit Milán. Vydejte se do něj s námi, právě když bude žít slavným týdnem módy. Ulice naplno ovládne glanc a styl a italskou architekturu protentokrát zastíní kolekce hvězdných módních značek. S Kinder máte jedinečnou příležitost být u toho a zažít nezapomenutelný milánský víkend s moderátorkou a bloggerkou Nikol Moravcovou.

A jak na to? Jednoduše si kupte Kinder Bueno a kód z vnitřní strany obalu zadejte do formuláře na www.bueno.cz. Čím více kódů z tyčinek Kinder Bueno na webové stránce zadáte, tím větší máte šanci na skvělou výhru. Kromě jednoho z pěti zájezdů můžete navíc každý den vyhrát jeden z 59 praktických cestovatelských balíčků. Probuďte v sobě soutěžního ducha, spojte sladké mlsání s cestováním a oddejte se pokušení týdne módy!


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Ferrero