ijournal.cz

Vyhrajte den snů v obchodním centru Atrium Flora!

red Zdroj: Atrium Flora 17.8.2015 Koktejl

Atrium Flora připravilo další letní akci s názvem Selfie mánie. Pokud toužíte po celodenním nakupování, při němž ze své peněženky neutratíte ani korunu, neváhejte a zasoutěžte si až do 13. září o den snů v podobě nákupů na účet obchodního centra Atrium Flora.

Selfie_Flora

K tomu, aby se štěstí usmálo právě na vás, je potřeba mít instagramový účet, udělat si kdekoliv v OC Atrium Flora „selfíčko“ a nezapomenout fotku označit @atriumflora a #selfieflora. Čím originálnější a ulítlejší fotku pořídíte, tím se vaše šance na výhru zvyšuje. Ambasadorkou celého projektu je známá moderátorka z TV Nova Silvie Miklošová.

Hlavní vítěz si 26. září užije svůj den snů na Floře, kde si nakoupí v minimální hodnotě 10 000 Kč. Dále bude na Facebooku vybráno 10 výherců, kteří obdrží dárkové tašky od partnerů akce. Pro každého soutěžícího je navíc během soutěže připraven i malý dárek. Stačí ukázat fotku zveřejněnou na Instagramu v infostánku Atria Flora a podepsat pravidla soutěže. Soutěžit mohou všichni zájemci starší 13 let.

Selfie_Flora_

Soutěž probíhá od 1. srpna do 13. září 2015.

Kompletní informace o soutěži se dozvíte na webových stránkách http://www.atrium-flora.cz/ nebo na https://www.facebook.com/AtriumFlora.

 

Atrium Flora
Atrium Flora nabízí svým návštěvníkům na ploše 20 000 čtverečních metrů čtyři patra služeb, 130 značkových obchodů s módou a zábavu. Ve čtvrtém patře se nachází restaurace a multikino Cinema City s 3D kinosálem IMAX, v každém patře pak kavárna či malé občerstvení. Rodičům je k dispozici dětský koutek, řidičům čtyřpatrové podzemní garáže.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Atrium Flora