ijournal.cz

Vyhrajte balíček novinek od Faith in Nature: přírodní sprchový gel, šampon a kondicionér z konopí a mokřadky

red Zdroj: BioDrogerie.cz 16.7.2019 Soutěže

Jako jeden z průkopníků v oblasti přírodních produktů vytváří Faith in Nature receptury z přírodních zdrojů již více jak čtyřicet pět let. Dnes je anglická Faith in Nature mnohokrát oceněnou společností, která nabízí více než 150 přípravků do koupele, pro péči o tělo a děti. Tyto kosmetické řady vznikají za použití těch nejlepších rostlinných ingrediencí tak, aby byly účinné a přitom jemné při péči o naše těla a planetu…

ZÁKLADNÍ BENEFITY VÝROBKŮ Faith in Nature:

  • 99% použitých  látek je přírodního původu
  • 100% přírodní  vůně
  • Produkty bez parabenů, methylisothiazolinu a SLES
  • Balení ze 100% recyklovaných materiálů
  • Produkty vhodné pro vegany – certifikováno Vegan
  • Produkty netestované na zvířatech – značka Faith in Nature je již desítky let držitelem certifikátu Leaping Bunny, neboli HCS/HHPS, který zaručuje netestování nejen výrobků, ale ani surovin na zvířatech.      

Řada přírodních šamponů a sprchových gelů, z nichž každý má své zvláštní vlastnosti a výhody obsahují vonné složky a oleje v bio kvalitě. Všechny koupelové produkty a sprchové gely Faith in Nature jemně čistí, aniž by pleť připravily o její přirozené oleje. Všechny čistící látky, vůně i pečující látky jsou derivovány z rostlin.

sprchový gel_konopi

Faith in Nature přírodní sprchový gel konopí a mokřadka

Regenerační sprchový gel s vyživujícím olejem z konopí bohatým na vitamín E a olejem z mokřadky, který hydratuje a detoxikuje tělo. Vůně je doladěna zázvorem a éterickými oleji z citrónové trávy a citrusových plodů. Přírodní sprchový gel a jemná pěna do koupele v jednom! Relaxujte a zklidněte se sprchovým gelem nebo si dejte voňavou antistresovou koupel. Blahodárné aromaterapeutické oleje z levandule a pelargonie zklidní vaše tělo i mysl a obohatí vaší pokožku.

Vyrobeno v Anglii.

Množství 400ml, cena 189,- Kč.

Výrobek zakoupíte na BioDrogerie.cz

 sampon_konopi

Faith in Nature přírodní šampon konopí  a mokřadka

Regenerační šampon s vyživujícím olejem z konopí bohatým na vitamín E a olejem z mokřadky, který hydratuje a detoxikuje vlasy. Vůně je doladěna zázvorem a éterickými oleji z citrónové trávy a citrusových plodů.

Vyrobeno v Anglii.

Množství 400ml, cena 189,- Kč.

Výrobek zakoupíte na BioDrogerie.cz

 

Faith in Nature přírodní kondicionér konopí a mokřadkakondicioner_konopi

Regenerační kondicionér s vyživujícím olejem z konopí bohatým na vitamín E a olejem z mokřadky, který hydratuje a detoxikuje vlasy. Vůně je doladěna zázvorem a éterickými oleji z citrónové trávy a citrusových plodů.

Vyrobeno v Anglii.

Množství 400ml, cena 189,- Kč.

Výrobek zakoupíte na BioDrogerie.cz

V prodeji jsou i další druhy šamponů, kondicionérů a sprchových gelů. Vše naleznete na www.faithinnature.cz nebo BioDrogerie.cz.

Vyhrajte balíček tří produktů, stačí odpovědět na otázku a správnou odpověď odeslat nejpozději do 26. července 2019.

Soutěžní otázka:
Anglická společnost Faith in Nature vyrábí více než ?? přípravků pro dospělé i děti:

a) 50
b) 100
c) 150

Nápovědu naleznete v textu. E-mailová adresa: redakce@ijournal.cz. Do předmětu, prosíme, uveďte: Soutěž – přírodní kosmetika!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: BioDrogerie.cz