ijournal.cz

Vyhraj vstupenku do Selfie Marketu, čeká právě na Tebe

16.3.2022 Soutěže
Připrav se na skvělé zážitky a neskutečnou jízdu ve více než 25 kreativních místech. Zachyť nezapomenutelné vzpomínky a měj nejlepší fotky nejen na Instagramu. Těšit se můžeš na různé „limitky“ jako je Valentýn nebo MDŽ aj., kdy je vstup zvýhodněn. Prostor je vhodný i pro pořádání narozeninových nebo firemních akcí. Do budoucna jsou v plánu stávající scény obměňovat. Selfie Market v Centrum Černý Most najdete hned za vstupem od metra naproti kavárně Costa Coffee.

Aktuálně: O jarních prázdninách od 14. 3. do 21. 3. 2022 mají studenti vstup do Selfie Marketu zdarma, a navíc nejkreativnější fotky, které přidají s hashtagem #selfiebaagl mohou vyhrát 3× batoh BAAGL a 3× dárkovou kartu do Centra Černý Most v hodnotě 500 Kč!


Otevřeno je každý den od 9:00-21:00. Pokud se otevírací doba změní během státních svátků nebo kvůli konání soukromé akce, najdete aktuální informace předem na selfiemarket.eu nebo na Facebooku. 
Další informace o vstupném aj. naleznete i v našem článku (pozvánce) z 3. února 2022.

http://www.ijournal.cz/selfie-market-nove-v-centru-cerny-most/

Selfie Market

SOUTĚŽ:

Vyhrajte jeden z pěti dárkových rodinných poukazů do Selfie Marketu a užijte si jedinečnou zábavu na plné pecky.

Soutěžní otázka: Co je selfie?

a) způsob vyvolání fotografie
b) fotografický autoportrét
c) focení z blízka

Odpovězte na soutěžní otázku a správnou odpověď pošlete do 25. března 2022 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu uveďte Soutěž – Selfiemarket. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání výhry.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor