ijournal.cz

Vychutnejte si konec prázdnin naplno. Ideálním průvodcem vám budou tyčinky Fit, o které si můžete zasoutěžit

red Zdroj: ÚSOVSKO FOOD Klopina 17.8.2019 Soutěže
Usovsko_logoMüsli tyčinky značky Fit pocházejí z portfolia české společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina. Patří k oblíbeným evergreenům domácího trhu již déle než 25 let. Vůbec první tyčinkou, která spatřila světlo světa, byla Fit šťavnatá. Ta patří do dnešních dnů mezi ty nejoblíbenější. V průběhu let k ní přibývaly další a další příchutě. Mezi nejnovější patří ananas a černá jeřabina.


Müsli tyčinky Fit jsou chuťově i nutričně vyvážené a dodají vám postupně se uvolňující energii při všech aktivitách – ať už jde o sport, rodinný výlet nebo cestu k moři. Jsou vyrobeny jen z těch nejkvalitnějších surovin (ovesných a pšeničných vloček, extrudované kukuřice a rýže, semínek, sušeného ovoce a oříšků).

3D_Fit_JahodaFit_černá_jeřabina_30g 3D_Fit_merunka 3D_Fit_oriskova Fit_ananasová_30gfit_stavnata-platnost_od_2014
Jsou dobrým zdrojem vlákniny, která blahodárně působí na naše trávení i celý organismus a pomáhá bojovat s civilizačními onemocněními. Najdeme v nich také důležité vitamíny a minerály. V portfoliu tyčinek Fit müsli si můžete vybrat jednu z 11 příchutí bez polevy nebo 5 variant s kakaovou či jogurtovou polevou.

Tyčinky jsou v nabídce všech hlavních maloobchodních potravinářských řetězců, vy si o ně ale můžete zasoutěžit právě teď. Stačí najít správnou odpověď na soutěžní otázku a mít trochu štěstí…

 

Soutěžní otázka: Kromě Fit müsli se pod značkou Fit vyrábějí i další tyčinky. Jsou to:

a) Fit Smoothie, Fit Bio a Fit ProteinFIT_musli_logo_NEW

b) Fit Fruit, Fit Nurture a Fit Protein

c) Fit Smoothie, Fit Juice a Fit Challenger


Nápovědu a další informace naleznete na www.tycinkafit.cz.

Správnou odpověď pošlete nejpozději do 27. srpna 2019 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu, prosíme, uveďte Soutěž – Fit tyčinky. Výherce budeme kontaktovat emailem.

Fit_černá_jeřabina_30g

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: ÚSOVSKO FOOD Klopina