ijournal.cz

Vůně pro každou ženu

red Zdroj: foto: archiv značek 24.10.2020 Nezařazené

I když se nám to na první pohled nemusí zdát, čich je pro nás mnohem důležitějším smyslem, než takový zrak. Právě vůně startuje v novopečených maminkách lásku k jejich miminku, vůně nás podvědomě vede k výběru partnera a přitahuje nás často silně k někomu, kdo možná ani není náš typ a nebo nás naopak silně odpuzuje od toho, kdo by se nám líbit měl. Ale nosu neporučíš. Vůně nám ale mohou také navozovat vzpomínky na různé zážitky nebo lidi, s nimiž jsme se setkali a které jsme měli rádi. A právě proto, že jsou pro nás vůně tak důležité, neměli bychom podceňovat výběr našich parfémů.

 

Vůně podle osobnosti

Správně zvolený parfém má tu schopnost, že dokáže podpořit osobnost svého nositele, jeho děvu nebo situace k jaké si jej pořídíme. Každá z nás by proto měla mít jeden svůj osobní parfém, který bude definovat právě ji, a k němu, stejně jako šperky, vlastnit ještě jednu nebo více vůní pro zvláštní příležitosti. Podle čeho ale vybrat tu správnou vůni?

 Naomi_Campbell_HereToStay_Flacon_EDT_30ml_690_Kc

Romantické duše
Ženy s romantickou duší, které milují květinové vzory, drobné zdobení a jsou celkově esteticky založené, by se mohly zhlédnout v květinových vůních s tóny růží, jasmínu nebo pomerančových květů.

Tip: Naomi Campbell HERE TO STAY, cena EdT 30 ml je 690 Kč

 TOM_TAILOR_WOMAN_EdT_30ml_440_Kc

Sportovní holky
Ženy se sportovním duchem mají velké množství energie a taková by měla být i jejich vůně. Ta by mohla vonět po melounu, hrušce nebo pivoňkách.

Tip: Tom Tailor Woman, cena EdT 30 ml je 440 Kč

 

EPlayboy_edt_playitsexy_40ml_bottle+carton_290_Kclegantní dámy
Tyto ženy mají rozhodně vytříbený vkus a to jak v módě, tak i ve vůních. Mají rády preciznost a řád, ale neznamená to, že nemají fantazii. Spíše naopak. Budou jim slušet tóny vanilky a dřevité podtóny, stejně jako dráždivé tóny pižma.

Tip: Playboy Play it sexy, cena EdT 40ml je 290 Kč

 Police_SweetGirl_40ml_519_Kc_dm_drogerie

Smyslné krásky
Z těchto žen smyslnost přímo sálá. Mají rády zajímavé a možná trochu netradiční vůně, na které si netroufne každá žena. Mají rády okázalost karamelu a originalitu bramboříku nebo kašmírového dřeva.

Tip: POLICE TO BE SWEET GIRL, cena EdT 40 ml je 519 Kč

 

DICORA_URBAN_FIT_EdT_RIO_100_ml_549_KcŽeny s energií
Jsou to ženy jako vítr, které nikdo a nic nezastaví. Libují si v citrusových vůních, které dodávají optimistickou náladu.

Tip: DICORA RIO, cena EdT 100 ml je 549 Kč

 Replay_LOVERS_FOR_HER_30ml_590_Kc

Sebejistá žena
Dominantní sebejistá žena se silnou osobností, jež skvěle podpoří orientální parfémy se santalovým dřevem nebo růžovým pepřem.

Tip: REPLAY LOVERS FOR HER, cena EdT 50 ml je 799 Kč

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: archiv značek