Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Čtvrtek, 22.Listopad 2018
ijournal.cz

Vsaďte na tajemství suchých šamponů Aussie!

red Zdroj: Aussie 13.6.2015 Krása a zdraví

Aussie přišel na to, jak si do dne vtěsnat trochu víc času na věci, které máte rádi. A slyším vaši otázku: jak, jak? Přeci díky kolekci suchých šamponů Miracle od Aussie. Tajemství spočívá v tapioce, což je škrob z kořene rostliny maniok, který usnadňuje absorpci mastnoty. Úžasné složení suchých šamponů Aussie Miracle zanechává v porovnání s ostatními suchými šampony méně zbytků a výtažek z jojobových semínek, dlouhodobý oblíbenec Aussie, je součástí kolekce pro sladce vonící ladné kadeře.

Suchý_šampon_Aussie_Miracle_Aussome_Volume_180ml_179KčAussome Volume

Je nezbytný, když potřebujete být trochu (nebo hodně) sexy a nemáte moc času. Představuje rychlé řešení pro objem vlasů mezi dvěma umytími – tato varianta překypuje pružností a přinese vám svěží a bohaté lokny. Pro pozvednutí vlasů i ducha stačí aplikovat malé množství na vlasy a vyčesat. A to je úžasné, co říkáte?

 

Doporučená cena je 179 Kč.

 

 

Suchý_šampon_Aussie_Miracle_Colour_Mate_180ml_179KčColour Mate

Pomáhá chránit barvené vlasy a životnost barvy díky méně častému umývání. Mohlo by to vůbec být lepší? Voláme všechny blondýnky, brunetky a zrzky – tato varianta je nepostradatelný přítel, díky kterému získáte lokny plné života a nádherné barvy.

 

Doporučená cena je 179 Kč.

S novými suchými šampony Miracle od Aussie si můžete splnit všechny vaše vlasové sny: mít úžasně vypadající vlasy, které jsou krásně oživené bez všech těch nepříjemných zbytků od suchého šamponu – a k tomu všemu získáte ještě trochu času navíc! Teď zbývá jediná otázka: co s ním budete dělat?

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Aussie