ijournal.cz

Vojtěch Drahokoupil pokřtí svůj debut Pocity v pražském Lucerna Music Baru

red Zdroj: Redhead Records sro 21.2.2024 Celebrity

Talentovaný zpěvák a skladatel Vojtěch Drahokoupil pokřtí své debutové album Pocity, které vydal na konci loňského roku, 19. dubna 2024 v pražském Lucerna Music Baru. Vojtěch vytvořil unikátní koncept své show, v rámci které ho doprovodí celá řada vyhledávaných hudebníků. Jako host vystoupí zpěvačka a spřízněná duše Tereza Mašková. Warm up zajistí herecké duo Michal Holán a Oldřich Hajlich v roli DJ’s. Vstupenky jsou již v prodeji.

 Vojtěch Drahokoupil


Album Pocity uvedl Vojtěch Drahokoupil už na konci loňského roku, kdy navázal na vydání několika singlů. Nabízí celkem deset skladeb, na nichž zpěvák ukazuje, že pěvecky dozrál. „Cílem bylo vytvořit kvalitní muzikantskou nahrávku, proto jsem si stál za tím, že veškeré nástroje budou nahrány živě. Nechtěl jsem si pomáhat samply, ale mít opravdové hudební album,“ říká Vojtěch Drahokoupil.

Vojtěch Drahokoupil
Koncept desky se Vojtěch rozhodl přenést také do svého prvního velkého koncertu a představit svou debutovou nahrávku, co nejvíce autenticky i v živém provedení. Přizval celou řadu hudebníků, kteří se postupně vystřídají na podiu a zajistí jedinečný zážitek. V rámci večera vystoupí těleso složené z kapely ve verzi kytara, basa, bicí, piano a dále pak smyčců, dechů, sboru a vokalistů. Vojtěch se svým doprovodem Jiřím Vidasovem, Daliborem Pelcem, Petrem Koubou, Miroslavem Hloucalem, Marcem Chano, Danielem Heřmanem a dalšími zvou na show, která nabídne výlet do světa rocku, country, popu, gospelu – do světa Vojtěcha Drahokoupila.


„Rád bych, aby si lidi odnesli prožitek, který jsem se snažil společně s producentem Jirkou Vidasovem otisknout do desky. Pozval jsem tedy většinu muzikantů, jejichž nástroje se na desce objevují. Zahrajeme všechno live, bez samplů, halfplaybacku, prostě naživo. Někdo tomu říká oldschool, ale my tomu říkáme poctivá muzika. Hlavně pokřtíme album, na kterém jsem dělal tři roky a dal do něj úplně všechno a stejně tak úplně všechno nechám i v Lucerně. Dorazte s námi zbořit Lucernu, náboje na to máme,“
láká Vojtěch.


Celý večer odstartují Michal Holan a Oldřich Hajlich, jejichž jména jsou známá více z herecké a dabérské scény. Rozjedou unikátní DJ show a zároveň promítnou svůj první videoklip Kolotoč. Vstupenky jsou již v prodeji v síti GoOut.cz.


Novinku najdete na streamovacích službách a kanále YouTube

Album k poslechnutíhttps://vojtechdrahokoupil.lnk.to/Pocity


Křest:

KDY: 19. 4. 2024

KDE: Praha – Lucerna Music Bar

PŘEDPRODEJ: 
https://goout.net/cs/listky/vojtech-drahokoupil-krest-alba+special-guest-tereza-maskova/ygwv/

 

Více informací:

IG: https://www.instagram.com/vojta_d_official/

FB: https://www.facebook.com/vojtech.drahokoupil.7

YT: https://www.youtube.com/@vdrahokoupil

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Redhead Records sro