ijournal.cz

Vkročte s kolekcí RESERVED High Summer sebevědomě do léta

red Zdroj: Reserved 21.6.2022 Móda, obuv, doplňky

image ReservedPohodlné oblečení od rána do večera? Stylové řešení najdete v kolekci Reserved High Summer, která spojuje silný trend aktivního oblečení s módními trendy z přelomu tisíciletí. Estetika Y2K byla propojena s aktuálními trendy. Oblečení často přiléhá k tělu a je možné ho upravit utažením nebo povolením nejrůznějších šňůrek nebo nechat vyniknout množství rozparků a jiných detailů podtrhující křivky. Toto léto se dostává do popředí sebevědomý vzhled bez ohledu na velikost. Užijte si léto zcela bez omezení.

 

fashionV kolekci High Summer najdeme ty nejveselejší odstíny: od neonově zelené přes sytě růžovou, energickou kobaltovou až po jemnou světle fialovou. Místo vzorů hrají hlavní roli moderní přechody: černo-zelená, připomínající virtuální svět, a oranžovo-fialová, inspirovaná přímořskými západy slunce. Materiály jsou zvoleny spíše hladké, hlavní roli tad hrají detaily: volány, dvojitá ramínka nebo nejrůznější průstřihy zvýrazňující křivky. Z velké části je v této kolekci tělo odhalené: ruce, záda, nohy. Mezi odhalenými partiemi existuje rovnováha: pokud šaty zakrývají celá záda, mají maxi délku. Pokud je to minisukně, pak s vysokým pasem. Jednotlivé kousky jsou určeny k nošení ve vrstvách. Překrývání průhledných materiálů dodá stylu jedinečný avantgardní efekt.

 

Ateny_ResMezi hlavní kousky kolekce patří dlouhé šaty s charakteristickým zavazovaným výstřihem, síťované midi šaty s dvojitými ramínky nebo s krátkým rukávem, mini sukně, ale i různé druhy topů – od těch s krátkými ramínky až po ty v podobě kardiganu či body s dlouhým rukávem. Najdeme tu i inspiraci stylem Y2K: velurovou teplákovou soupravu v kobaltových a růžových odstínech.

 

Nechybí ani moderní plavky: bikiny s ozdobným zavazováním kolem pasu nebo boků a jednodílné plavky v asymetrické verzi s úzkými průstřihy. Barvy jsou tu zastoupeny výrazné, jako je růžová, tyrkysová nebo limetková. Najdeme tu i klasickou sytou černá.

Ateny_Res

Kolekce je jako stvořená na letní festivaly, kde je vítán originální a odvážný styl a zároveň je potřeba myslet na pohodlnost. Jednotlivé prvky lze různě kombinovat. Možností je nepřeberné množství a výsledek vždy zaujme.


Uvedení kolekce doprovázelo focení Wunsche & Samsel, které dokonale odráží atmosféru léta.


Kolekce Reserved High Summer je v prodeji od 21. června 2022.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Reserved