ijournal.cz

Víte, v čem si vyšlápnout?

red Zdroj: www.cuple.com 19.7.2018 Móda, obuv, doplňky

Většina značek, která představuje podzimní kolekce, vrhá na trh modely v tlumených barvách. Decentní a klidné. Jistě, modely takové můžete mít, ale boty? To je jiná kapitola…

Původní španělská značka Cuplé představuje modely bot plné barev, pohody, stylu. Zapomeňte na černé lodičky, ale vsaďte na odstíny nebe, zapadajícího slunce, barev písku na poušti. Smyslnost značky je vidět i na podzimní kolekci obuvi, která je opět unikátní a jedinečná. Přesvědčte se sama.
16_T 17_E2 19_PUnifikovaný styl je přesně tím, co se vám vyhne, pokud zvolíte právě stylový detail, doplněk, který žádá vaši pozornost.

Noste nejen podpatky, ale také mokasíny, eklektický styl zkrátka sluší a španělský módní dům si je vědomý toho, že si z něj vybere každá sebevědomá žena.

11_TModely Cuplé ale nejsou určeny pro každého. Pokud jste raději v davu neviditelná, nechcete být středem pozornosti a už vůbec nechcete, aby vás muž vašich snů pozval na rande, pak se modelům značky Cuplé zdaleka vyhněte.
05_E201_E1-1
Bonus navíc: Všechny doplňky jsou ruční prací, takže budete nosit zaručený originál. Bude vám slušet, protože je jedinečný, stejně jako vy. Dejte modelu svůj nezaměnitelný otisk. Přesně pro to je stvořen.

 
Vítejte v klubu sebevědomých žen, které ví, jaká je jejich cena. A ze svých nároků nesleví. 08_T
 12_E2

O značce:

Seznamte se se značkou Cuplé, která právě vstupuje na český trh. Cuplé je renomovaná španělská módní značka s letitou tradicí určena úspěšným ženám, které chtějí udávat směr. Módní značka je na trhu od roku 1987, zaměřuje se hlavně na výrobky z kůže a přírodních materiálu. Boty a kabelky jsou navrženy a vyrobeny ve Španělsku. Zakladatelkou a kreativní ředitelkou značky Cuplé je Antonia Pastor, která vybudovala prosperující firmu a otevřela obchody po celém světě. 

Více na www.cuple.com


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.cuple.com