Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Čtvrtek, 22.Listopad 2018
ijournal.cz

Vendula Svobodová zmenšovala výstřih, Tereza Kostková přidávala ramínka

red Zdroj: Kapka naděje, foto: Lucie Vítková 15.6.2015 Celebrity
Vendula Svobodová a Tereza Kostková už ví, jaké večerní šaty obléknou již tuto středu na benefičním koncertu Nadačního Fondu Kapka naděje Znovuzrození. Oběma šila róbu na míru módní návrhářka Taťána Kovaříková a dnes je viděly úplně poprvé. A muselo se upravovat. Taťána chtěla mít Vendulu pořádně sexy, až se prezidentka Kapky naděje lehce vyděsila. „Šaty Táni miluju, je mojí dvorní návrhářkou a naprosto jí důvěřuju. I já se ráda cítím velmi sexy, ale shodly jsme se, když jsem šaty oblékla, že výstřih je na benefiční galavečer už moc. Tak jsme ho výrazně zmenšily,“ prozradila Vendula, která bude zářit ve zlaté róbě.

Vendula Svobodová ve zlaté

V popelavých šatech se předvedla herečka Tereza Kostková. Herečka se pyšní dokonalou postavou a modelkovskou velikostí 36. Původně chtěla návrhářka herečku s holými rameny, nakonec se dohodly, že přidají krajková ramínka. „Cítím se tak bezpečněji,“ dodala s úsměvem Kostková, která bude benefiční koncert Kapky naděje moderovat.

Tereza s ramínky u šatů


Celý galavečer je věnován zesnulému muži Venduly Svobodové Karlovi Svobodovi. S hity legendárního skladatele vystoupí Marian Vojtko, Wanastowi vjecy, No name, Michal David, Václav Noid Bárta, Anna K., Bára Basiková, Tereza Mátlová a děti slavných – Jakub Svoboda, syn a dcera Báry Basikové, vnuk Michala Davida nebo syn Karla Vágnera.

na zkoušce šatů

Znovuzrození je nový začátek a nová šance, kterou i díky činnosti NF Kapky naděje dostávají nemocné děti. Během koncertu diváci shlédnou pět silných příběhů transplantovaných dětí a jejich rodin. V přímém přenosu se poprvé setkají dvě rodiny transplantovaných dětí, kterým nepříbuzný dárce kostní dřeně zachránil život. Benefiční koncert Kapky naděje vysílá v přímém přenosu z Fóra Karlín ve středu 17.6. od 20 hodin televize Prima.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Kapka naděje, foto: Lucie Vítková