ijournal.cz

Velký (ne)pád Evy Samkové

red Zdroj: a foto: archiv Aygo x-Párty 28.6.2014 Auto-moto, Celebrity, Společenské akce a události

V čem jezdí olympijská vítězka ve Snowboardcrossu Eva Samková přes léto, když nemůže na snowboard? A jak vybíjí svou závodnickou energii a kompenzuje nedostatek adrenalinu? Občas koněm a občas šedesáti devíti koňmi naráz! To už je pořádné stádo! Jak je zvládá a kde je vzala? Dostala je darem!

Ambasadorka_nového_Ayga_Eva_Samková_si_při_křtu_nastříkala_sektem_do_vlastního_auta_IMG_5266

Prvního koně dostala od města Vrchlabí za svůj perfektní výkon na olympijských hrách v Soči. A zbylých 69? Ty dostala naráz, a rovnou i s ustájením. Stala se totiž ambasadorkou (a samozřejmě i majitelkou) nové generace vozu Toyota Aygo, který má pod kapotou právě zmiňovaný počet koní. Jak je dovede nejrychlejší holka vesmíru osedlat? „Jede to krásně. Automat jezdí vždycky krásně. Já jsem spokojená. Alespoň nebudu prožívat trapasy, že mi to chcípne na křižovatce,“ sdělila s typickým úsměvem od ucha k uchu Eva. Nová Toyota Aygo je městské auto, ale to neznamená, že mu to nejede! Eva s ním má své plány, ve kterých počítá i s rychlou jízdou. „Asi se to přenáší. Nejen na snowboardu, ale i v autě mě baví v těch serpentinách jezdit rychle,“ přiznala.

Svou touhu po snowboardingu však přece jen na chviličku ukojila, když si stoupla na snowboardový trenažér, na kterém to ale neměla vůbec lehké. Házel s ní ze strany na stranu jako rozzuřený býk. I přesto však vydržela dost dlouho, než ji prkno dostalo na lopatky. Řada návštěvníků Aygo x-Párty, mezi kterými bylo i pár českých VIP, se ji pak snažila překonat.

Eva_Samková_-_držela_se_dlouho,_ale_po_chvíli_jí_sonwboardový_-býk-_shodil_k_zemi_IMG_4914

Odpolední Aygo x-Párty, která trvala až do brzkých ranních hodin, naprosto bravurně moderoval Jakub Kohák, který přišel ve své oblíbené čepici. Určitě není přehnané tvrdit, že je jedním z nejvtipnějších a nejpohotovějších moderátorů v Čechách a jeho schopnost rozebrat celé publikum je neskutečná.

Jakub_Kohák_,_moderátor_a_všestranný_a_pohotový_bavič_Aygo_x-párty_IMG_4797

Společně se Zuzanou Belohorcovou, Natálií Denkrovou, Míšou Doubravovou, Karlem Frýdem, Andreou Kerestešovou, Berenikou Kohoutovou, Vincentem Navrátilem, Bárou Polákovou, Lucií Šteflovou, Marikou Šoposkou, Romanem Tomešem a Terezou Vágnerovou pak Eva nové Aygo pokřtila. Vzala do rukou sekt, nabublala ho a své nové Aygo v rámci párty zkropila od pneumatik až po čelní sklo. Nevšimla si, že má otevřená obě okénka, takže lahodný perlivý mok zaplavil i interiér jejího vozu. „Tak jsem si pěkně zkropila auto! Až ho nechám vyčistit, tak vás v něm možná i svezu, když budete chtít,“ nabídla všem přítomným sportovkyně, která je nejen skvělou Českou reprezentantkou, ale také velmi atraktivní a energickou osobností.

Zuzana_Belohorcová_si_nové_Aygo_prostě_zamilovala_IMG_5038

Známé osobnosti však měly na křtu i jiný důležitý úkol, než se jen prohánět na “snowboardovém býkovi“ a cákat perlivý nápoj na nové auto. Objevily se v rolích modelů a modelek, které až na molo dopravila právě nová Toyota Aygo. Ještěže ho řídili profesionální řidiči a ne třeba Míša Doubravová, která prý mívá s řízením občas problémy. „Moc ráda řídím, ale jelikož pořád bourám, tak bych asi potřebovala osobního řidiče,“ sdělila s výrazem ve tváři, který směšoval dohromady stud i roztomilost malé holčičky, a tak by ji to věčné bourání snad i každý odpustil.

Jak_řekl_prezident_TMCZ,_nové_Aygo_je_pro_mladé_sportovní_a_prostě_cool_lidi,_což_Míša_Doubravová_a_její_přítel_Roman_Tomeš_určitě_jsou_IMG_5070

Někteří z přítomných VIP si na Aygo x-Párty zahráli na modelky/modely poprvé v životě, jiní už měli zkušenosti z dřívějška, jako například Vincent Navrátil, bratr Agáty Prachařové. „Myslím, že člověk by měl být perfektně vystylovaný, i když má zrovna ležérní styl. O módu se zajímám, a proto jsem se pasoval do role občasného rodinného módního guru,“ řekl mladý módní nadšenec, kterému se nedá upřít perfektní sladěnost oděvu, ať přijde kamkoliv.

Vincent_Navrátil_a_Tereza_Navrátilová_na_přehlídkovém_mole_IMG_4994

To Karel (Plyšák) Frýd si nevybírá auto podle barvy ani intuice, ale zohledňuje spíš technické parametry. „Auto vybírám určitě podle bezpečnosti, úložného prostoru a celkového vzhledu. Proto mám kombi,“ nicméně výhody malého vozu vidí především v městském parkování, stejně jako Marika Šoposká, která má rovněž kombi.

Karel_Frýd_a_Zuzana_Belohorcová_IMG_5149

Ve věcech má jasno i Berenika Kohoutová, která by nejspíš chtěla jak malé, tak velké auto. Každé je totiž dobré na něco jiného. „Malé auto by mi vyhovovalo určitě do města. Ale jinak se mi dost líbí spíš velká auta. Asi jsem zvyklá z kapelních tranzitů,“ řekla Berenika a dodala, že jí hrozně baví řídit, jelikož to považuje za neuvěřitelnou osobní svobodu.

Vincent_Navrátil,_Marika_Šoposká,_Berenika_Kohoutová,_Míša_Doubravová_s_přítelem_Romanem_Tomešem_IMG_4484

Vztah k módě je jedna věc. A vztah k autům? Andrea Kerestešová by své auto vybírala podle intuice, ale určitě by ho nechtěla řídit sama. „Mně je auto bez osobního řidiče k ničemu. Neřídím. I když mám řidičák, mám panický strach z řízení. Naštěstí mám partnera, se kterým se v autě cítím víc než bezpečně,“ svěřila se svou krásně něžnou češtinou drobná herečka původem z východního Slovenska.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: a foto: archiv Aygo x-Párty