ijournal.cz

Velká jarní soutěž se Starbucks

hes Zdroj: Starbucks 18.3.2015 Soutěže
Čerstvou energii vnáší do kaváren Starbucks svěží jarní nabídka, která představuje novinku v podobě nápoje Macchiato s příchutí javorového sirupu. Nápoj Maple Macchiato v sobě snoubí intenzivní chuť tradičního Starbucks espresso shotu, vanilkový sirup, ohřáté mléko se sametovou pěnou, to vše ozdobené javorovou polevou. Oblíbený Macchiato nápoj si můžete vychutnat také s příchutí karamelu a oříšku, v horké nebo studené verzi.


NOVINKA Maple Macchiato

Jako sezónní zrnková káva se ve Starbucks představuje úplně poprvé káva Perú, která zraje na svazích And, v srdci bývalé říše Inků, v nadmořské výšce 1600 m. Tato středně pražená káva se vyznačuje vyváženou, hebkou a bohatou chutí s lehkými bylinnými tóny ořechovou příchutí a jemně kořeněnou tečkou. Užít si ji můžete také ve svém oblíbeném nápoji jako Origin Espresso.

Starbucks PERU

Potěší vás i lahodné dezerty v podobě čokoládového a karamelového Cheesecake. Tato nabídka je v kavárnách Starbucks k dostání od 10. března do 11. května 2015.

Dezerty

Soutěžní otázka: 

Kterou příchuť oblíbeného nápoje Macchiato je možné nově ochutnat v jarní nabídce ve Starbucks?

a) Oříškovou

b) Javorovou

c) Karamelovou

Odpověď posílejte na naši e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz do 27. 3. 2015. Do předmětu uveďte – Soutěž (Starbucks). Nezapomeňte na svou korespondenční adresu.

Výhrou v soutěži je jedna ze tří nabitých karet do kaváren Starbucks. Každá v hodnotě 500 Kč.

Pokud dáte „like“ naší stránce na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.cz, kliknete na tlačítko „Toto se mi líbí“, Vaše šance na výhru se zdvojnásobí. 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

hes

Zdroj: Starbucks