ijournal.cz

Velikonoce plné radosti s čokoládami Kinder i s pomazánkou Nutella®

red Zdroj: Ferrero Group 10.3.2020 Gastronomie

Koloběh přírody se po zimě opět rozbíhá a nejen malí koledníci už se těší na Velikonoce. A mají proč! Svátky jara může celá rodina oslavit nejen kraslicemi a pečeným beránkem, ale i pestrou velikonoční edicí od Kinder a pomazánkou Nutella® ve veselé jarní sklenici. Nejvyšší čas vychutnat si sladké jaro se vším všudy nastává právě teď.

Velikonoce si nikdo z nás nedokáže představit bez vajíček a malovaných kraslic. Oči koledníků přitom rozzáří i vajíčka z mléčné čokolády od Kinder, a to v nejrůznějších podobách. Od malých Kinder Schoko-Bons s náplní, přes vajíčka s překvapením Kinder Joy a závěsné Kinder Surprise, až po velké Kinder Surprise Maxi. Celá rodina může o Velikonocích ochutnat i speciální variantu mini vajíček z bílé čokolády Kinder Mini Eggs White.

KinderProč si ale tradiční velikonoční nadílku nezpestřit a mezi klasická vajíčka nepřidat i něco nečekaného? Výběr je díky značce Kinder široký, a tak můžete rodinu i kamarády překvapit čelenkou s králičími oušky v balení Kinder Mix, jarním plechovým kyblíčkem s čokoládovým zajíčkem nebo velikonočním košíčkem plným sladkých figurek. Chybět rozhodně nesmí hebká plyšová ovečka, kterou najdete u směsi těch nejlepších čokolád Kinder Maxi Mix. Při mlsání zajíčka z čokolády Kinder si mohou malí i velcí společně malovat do bloku, který je spolu s figurkou v balení Kinder Malblock.
KinderDobrůtky od Kinder na vás čekají v nespočtu variant. Ve velikonoční edici Kinder Happy Moments si vychutnáte hned několik z nich.Užít si ale můžete všechny chutě z palety Kinder naráz, a to v nejrůznějších veselých baleních Kinder Mix, kde najdete pospolu figurky Kinder, Kinder Bueno Mini nebo Kinder Mini Eggs. Neodolatelné jsou také čokoládové figurky v klasické velikonoční kolekci nebo beruška s překvapením Kinder Surprise.
Kinder
Nutella


Pozadu nezůstala ani Nutella®, která je zde pro vaše svěží rána v limitované kilogramové edici v rozkvetlém jarním kabátku.
Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Ferrero Group