ijournal.cz

Večer pro dobrou věc pomohl dobré věci !

red Zdroj: Večer pro dobrou věc 22.3.2017 Společenské akce a události, Významné osobnosti, veřejné projekty

Za podpory města Jaroměř a Městského kulturního střediska se v zaplněném divadle v Jaroměři konal již sedmnáctý ročník akce Večer pro dobrou věc, který pořádá David Novotný.

foto z akce

Záštitu nad akcí přijala místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny a poslankyně Soňa Marková dodala: „Jsem ráda, že akce se účastní děti i dospělí z různých sociálních zařízení a já jsem již zde poněkolikáté přítomna na této významné akci, moc se mi akce líbí.“ Tuto dlouhodobou akci ocenil místostarosta města Jaroměř Jiří Kubina, který tento slavnostní večer ocenil slovy: „Je to již tradice a hodnotím tuto akci jako velmi významnou pro Jaroměř a je již stálicí v našem městě.“

Večerem provázeli Martin Zach a Miluška Bittnerová. Martin Zach druhý den odletěl na závody do Dubaje. Do Jaroměře ho doprovázela i maminka.

moderátoři akce

Miluška Bittnerová na akci laškovala se semifinalisty Muže roku Davidem Jačkem a Matyášem Hložkem. „Přiznám se, že mi jsou oba velmi sympatičtí a klidně bych zašla s nimi na kafe “ dodala v zákulisí Miluška Bittnerová. David Jaček je z Nového Města nad Metují a Matyáš Hložek syn zpěváka Standy Hložka, pracuje jako trenér v posilovně v Praze, studuje a hraje hokej a fotbal. I ostatní pánové se mohou neustále přihlašovat do soutěže Muže roku. 

Nelly ŘehořováNelly Řehořová přijela do Jaroměře s novými písničkami. „Je toho hodně, vymýšlíme nové písničky a projekty, do toho natáčím filmy a ještě mám školu a na kluky nemám vůbec čas“ smála se Nelly Řehořová.

Anička Slováčková prozradila o svém novém objevu. „Seznámili jsme se v pizzerii, jsme spolu od prosince a jsem s ním šťastná, rodiče ho už poznali a schvalují mi ho“ dodala Anička. Její vyvolený vlastní Pizzerii v Praze.

 Anička SlováčkováKamila Nývltová přiznala, že je nyní také zamilovaná. „Zatím nechci prozradit více, nebydlíme spolu, ale je to moc fajn a jsem šťastná“ dodala Kamila. Kamila Nývltová, David Novotný, Ilona Csáková

Ilona Csáková si odskočila ze Špindlerova Mlýna, kde trávila se svými dětmi prázdniny. „Já jsem si přijela sem odpočinout od dětí“ smála se v zákulisí Ilona. Ta zhubla 8kg a vypadá skvěle. „Začala jsem cvičit a běhám kolem dětí, do toho vystoupení a ono to jde samo“ krčila rameny Ilona.

Martin Chodúr dorazil, i přesto, že hrozilo, že nebude moc vystoupit. Již několik dní ho trápí zánět hrtanu a nachlazení. „Takhle velký lékový arsenál jsem si dlouho nikam nevezl“ dodával Chodúr. Přivezl si i inhalátor na hlasivky.

Martin Chodúr a David Novotný

Výtěžek ve výši 68 525Kč ve finanční a materiální výši obdrží Muž roku Martin Zach, Základní škola speciální v Jaroměři, Stacionář Cesta v Náchodě, Stacionář Nona v Novém Městě nad Metují. „Jsem velmi rád, že se podpoří opět zařízení, které to potřebují,“ dodal pořadatel David Novotný.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Večer pro dobrou věc