ijournal.cz

Váš nový rok, Vaše nová osobnost se šperky Pandora

red Zdroj: Pandora 7.1.2020 Móda, obuv, doplňky
2020 je nejen počátek nového roku, ale také začátek nového desetiletí – a také nový úsvit stylových šperkařských designů Pandora zhotovených k vyjádření vlastní osobnosti. Naplňuje nás nadšení z našich záměrů do nadcházejícího roku; kýmkoli chcete být a cokoli chcete ukázat světu, začněte správně se šperky, které vás rozzáří zevnitř i zvenku.

MODEL_CLUB_CHARM_
MODEL_CLUB_CHARM
STACKABLE
Ultra moderní designy kolekce Ryze Pandora,
dokonalé spojení historického odkazu a modernosti, prolují skvělé proporce a elegantní hru do minimalistického stylu. Symetrická uskupení leštěných kovových kuliček na prstenech, náhrdelnících, náušnicích, náramcích a přívěscích přinášejí cit pro harmonii a nadčasovou zázračnost, současně vytvářejí styl vyprávění příběhů pro rok 2020 i ty další.

šperk_Pandora
Pohrajte si se
šperky, které odrážejí vaši osobnost a hodnoty, které zastáváte. Sdělte něco o sobě v lesku Pandora Shine, unikátní směsi kovů zlacené 18k zlatem.
náušnice


Puzetové náušnice Korálkový
kroužek jsou připomínkou, že je nutné zářit každý den. Tento transformující pár okamžitě vystřelí váš vzhled na módní vrchol.

prsten
Vyjádřete svou osobnost prstenem Pavé korálky.
Zhotoven ze stříbra Ag925/1000 a tvořen kubickými zirkoniemi v pavé osazení, vytváří iluzi čtyř samostatných prstenů.korálkyOdhalte další stránku svého stylu s přívěskem s korálky
a prolamovaným vzorem, zhotoveným ze stříbra Ag925/1000 nebo z kovu Pandora Rose, unikátní směsi kovů zlacené 14k zlatem.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pandora