ijournal.cz

Vánoční večírek Lázní Fénix s ambasadorkou lázní výtvarnicí Alexandrou Hejlovou!

red Zdroj: foto: Jana Tesaříková 13.12.2023 Párty a večírky

Vánoční večírek Lázní Fénix se konal v překrásných prostorách lázní s nádhernou vánoční výzdobou, kousek od Václavského náměstí. Ředitelka lázní Marta Šuba tak na sklonku roku poděkovala nejen svým klientům, ale také spolupracovníkům a bilancovala tak celý uplynulý rok.

Krásné Vánoce

Večírek slavnostně zahájila ambasadorka lázní, výtvarnice Alexandra Hejlová s paní ředitelkou Martou Šubou, která zhodnotila uplynulý rok, zmínila výzvy pro ten následující a také poděkovala všem zaměstnancům, spolupracovníkům za dobře odvedenou práci a v neposlední řadě poděkovala svým klientům, kteří lázně navštěvují pravidelně. Poté pozvala všechny hosty na raut.

Párty se neobešla bez řady známých tváří, mezi hosty jsme mohli například vidět producenta, herce a zpěváka Martina Franceho, který nám prozradil, že na Ježíška je již připraven a prakticky má nakoupeny všechny dárky.

ŠenkováJindřich KrausTaké zpěvačku Leonu Šenkovou a zpěváka, knižního nakladatele v jedné osobě, Jindřicha Krause, kteří se zároveň postarali o hudební program a zazpívali vánoční písničky.

O mnoho pochutin se postarala paní Marta Šuba, která pečlivě dohlížela, aby se hosté cítili dobře. Nechybělo ani Dobré vínko vinařů Ivo Hanuska a Ladislava Milforta, které teklo proudem. Pizza Marka Vrby, Pizza Sull´Angolo, provoněla celý interiér lázní.

rautraut

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: Jana Tesaříková