ijournal.cz

Vánoční dárkové sety ALCINA

red Zdroj: Alcina 24.10.2016 Krása a zdraví

Cenově zvýhodněné vánoční sety ALCINA obsahují oblíbené přípravky a bestsellery. Darujte pod stromeček dárkový set s pleťovou, vlasovou či dekorativní kosmetikou. Z každého zakoupeného vánočního setu poputuje také letos 20 korun na podporu organizace Člověk v tísni.  Loni se díky Vám podařilo pro tuto organizaci vybrat krásných 88 780 Kč a věříme, že letos podobný úspěch zopakujeme.

…protože vánoční čas je obdobím, kdy myslíme i na ty, kteří v životě moc štěstí neměli.

 

  • Pleťová kosmetika

Vánoční dárkový set ALCINA HYALURObalicek_hyaluronN

Darujte bestsellery značky ALCINA, které ocení každá žena. Set skrývá přípravky, které poskytují extra péči pro vypnutou pleť. Pěsticí pleťový krém a vysoce hydratační gel s obsahem kyseliny hyaluronové pro krásnou pleť bez vrásek. Dárkový set obsahuje také nový hyaluronový fluid na ruce
a omlazující anti-age ampuli s intenzivním účinkem. Vše v originálním balení. Součástí setu je i něžné ALCINA zrcátko.

 Vánoční akční cena: 1 750 Kč

 

  • Vlasová kosmetika

balicek_agevitalVánoční dárkový set ALCINA AGEVITAL

Nová speciální péče, která dodává zralým, barveným vlasům vitalitu a lesk. Dárkový set obsahuje kompletní pečující řadu určenou pro ženy nad 40 let – pěsticí šampon, balzám
a energetické sérum. Součástí setu je také pěna, která dodá zralým vlasům objem a zpevnění. Vše v originálním balení. Dárkový set obsahuje i něžné ALCINA zrcátko.

 Vánoční akční cena: 1 145 Kč

 

 

 

  • Dekorativní kosmetika

Vánoční etue ALCINA Dekobalicek_deko

Malá kosmetická etue v sobě skrývá každodenní nezbytnosti a vejde se do každé kabelky. Luxusní transparentní pudr,  make-up v originálním balení a třpytivý lesk na rty v tělovém odstínu – to vše v praktické etui. Dárkový set obsahuje i něžné ALCINA zrcátko. 

Vánoční akční cena:  1 470 Kč

 


  • Pro muže

balicek_formenVánoční etue For Men

Vše co muži v koupelně potřebují – péče o pleť i vlasy. Dárkový set obsahuje aktivní pleťové sérum, které je vhodné i po holení, a šampon na tělo i vlasy v originálním balení. Součástí setu je praktická pánská etue.

 Vánoční akční cena: 765 Kč

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Alcina