ijournal.cz

Vánoční benefiční koncert pro Obědy pro děti

red Zdroj: Women for Women o.p.s. 13.12.2019 Aktuality a pozvánky, Hudba

Vánoce jsou těmi nejkrásnějšími svátky v roce, mnohdy ale hodně uspěchané. Pojďte se na chvíli zastavit, načerpat krásnou vánoční atmosféru Kostela sv. Šimona a Judy (Dušní 1, Praha 1) z koncertu Josefa Vágnera, který se bude konat 16. prosince 2019 od 20 hod. Výtěžek z koncertu jde na Obědy pro děti, který letos taktéž podpořila Metallica. Počet vstupenek je omezen, a tak na nic nečekejte!

Praha

Těsně před Vánoci se snažíme stihnout vše, co jsme téměř za celý rok nestihli, a to od velkého úklidu, až po setkání se všemi přáteli. Pojďte ale spojit příjemné s užitečným. Vydejte se s přáteli, rodinou či s kolegy na dechberoucí koncert Josefa Vágnera a dětského pěveckého sboru Coro Piccolo za doprovodu kapely Klasix. Výtěžek z koncertu poputuje na dobrou věc. Během něj bude předán Women for Women o.p.s. šek s vytěženou částkou na podporu jejich projektu Obědy pro děti, kdy pomáhají se školní stravou dětem ze sociálně slabších rodin.

 koncert

Na tomto koncertě proběhne i křest nejnovější Vánoční desky Josefa Vágnera. Těšit se můžete na ty nejkrásnější sváteční melodie, autorskou hudbu, světové hity a koledy. A tak na nic nečekejte, počet lístků je omezen a jsou k dostání na www.tiketportal.cz za cenu od 290 Kč.

.koncert

 

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Women for Women o.p.s.