ijournal.cz

VaNa1 nabídne kolekci Desert Roberta Kupisze

red Zdroj: VaNa1 14.2.2018 Móda, obuv, doplňky
Butik VaNa1 na jaře nabídne novou kolekci značky Qπш Robert Kupisz pro jaro/léto 2018, inspirovanou pouští a hnutím hippies. Obě témata se promítají jak do barev a potisků, tak i do samotných materiálů.

kurtka DESERT LEATHER BOY bia┼éa S M L 4000 z┼éspodnie DESERT CARGO SPORTS bez╠ç S M L 800 z┼ét-shirt DESERT PEACE UNI bra╠Ęz S M L 500 z┼é
Vedle volných šatů z měkké bavlny a éterického etaminu, se v kolekci objevují také vzdušné košile či džínové sukně a kalhoty. Barvám dominují okrová, hnědá, cihlově červená, bílá, modrá a černá. Mezi vzory a potisky se lze nejčastěji setkat s motivy velbloudů, palem a samozřejmě i světoznámými znaky hippies.

 bluza DESERT OASIS SPORTS bra╠Ęz S M L 700 z┼ékoszula DESERT GIPSY FISHNET czarny S M L 1000z┼é„Už několik let jsem přemýšlel o pouštním tématu. Poušť je pro mě kombinací magie a pocitu úplné svobody. V současné době se v poušti objevuje nový život, kde se konají hudební a umělecké festivaly. Lidé z celého světa přijíždějí, aby si zahráli a užívali si života, jako moderní hippies. Různé kultury, zážitky a názory se v těchto událostech spojují. Tato kolekce je nesmírně inspirativní” říká ke své nové kolekci Robert Kupisz.

Žena v kolekci Desert je plná kouzla a neomezené krásy. Chodí po svých cestách, je tajemná, a přitom otevřená světu, svobodná a nezávislá hippie, propojena s přírodou.czapka DESERT BASEBALL bordo L, XL 175z┼é

VaNa1bluza DESERT PALM SPORTS turkus S M L 950 złtank top DESERT PEACE niebieski OS 300 zł

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: VaNa1