ijournal.cz

Valentýnská kolekce ALO Diamonds

red Zdroj: www.alo.cz 27.1.2023 Móda, obuv, doplňky

prsten_ALOdiamonds_s diamantem_ve_tvaru_srdce_cena 1 689 959Kc  „Milovat znamená stárnout ruku v ruce“
                                Louis Aragon

 

Valentýn je svátek lásky a vyvolenou vašeho srdce nejvíce potěší dárek, který jí bude tento den i vaše city stále připomínat. V české klenotnické značce ALO diamonds pro vás připravili mnoho variant šperků v různých designech i cenových relacích, ve všech barvách zlata a zdobené diamanty, rubíny anebo multisafíry. Najdete zde šperky v řádu několika tisíc, ale také za ceny mnohem vyšší, pokud se jedná o jedinečný kousek. Tím je například prsten se šínou posetou diamanty a centrálním diamantem ve tvaru srdce, který slouží současně jako prsten zásnubní. Žena se z něj bude radovat celý život a bude předáván z generace na generaci.

privesek_ALOdiamonds_dve_srdce_cena 32 404Kcprivesek_ALOdiamonds_srdce_s_diamantem_cena 31 460Kcprivesek_ALOdiamonds_srdce_s_diamanty_a_rubiny_cena 6 824Kc


Symbol srdce je vůbec typický pro vyznání lásky. V nabídce valentýnské kolekce ALO diamonds dále najdete přívěsky ve tvaru diamantového drobného srdíčka zdobeného rubíny, subtilní provedení ze zlatého drátku osazeného diamanty anebo srdce s visícím diamantem. Dvě srdce tlukoucí láskou představuje náhrdelník s jedním srdcem diamantovým a druhým celým ze zlata.

naramek_ALOdiamonds_s_diamantovym_pismenem_E_cena 18 000Kcnaramek_ALOdiamonds_s_diamantovym_pismenem_cena 24 248KcPokud neznáte velikost prstu své vyvolené, jsou pro vás připraveny náušnice ve tvaru srdce poseté diamanty.

Darovat můžete i květinu, která nikdy nezvadne-zlaté náušnice ve tvaru růže s diamanty.
Pro ty, kteří chtějí odemknout srdce své ženy klíčem, je připravena kolekce přívěsků na krk. Klíček je zdobený kombinací černých a bílých diamantů anebo diamanty a multisafíry.

Náramek na ruku je momentálně největším módním trendem a při jeho výběru nemusíte mít strach, že vaší vyvolené anebo vyvolenému nepadne.
nausnice_ALOdiamonds_diamantova_srdce_cena 77 087Kcnausnice_ALOdiamonds_ruze_s_diamanty_cena 114 908Kc

Kolekce náramků na černé šňůrce s diamantovým písmenem v různých provedeních je unisex a tak potěší také milovaného muže. Nejste však omezeni pouze jedním písmenem, můžete si z nich poskládat celá slova.

 

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.alo.cz