Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Úterý, 22.Říjen 2019
ijournal.cz

Valentýn 2016 ve znamení Pandora

red Zdroj: Pandora 3.2.2016 Móda, obuv, doplňky
Není žádným tajemstvím, že svátek sv. Valentýna je pro ženy: Muži (opět) vše zařizují, čeká se od nich, že (opět) vyvinou snahu a ohromí ženu (opět) vším možným od rezervace příjemné restaurace přes růže s dlouhým stonkem a belgickou čokoládu až po třpytivé šperky. Potěšte ji nejnovějšími kousky z kolekce PANDORA ke svátku sv. Valentýna 2016.

Valentýn 1
Valentýn 2
Protože nejste v oblasti šperků žádný nováček, určitě víte, že přívěsky jsou v módě. Darujte jí takový, který bude symbolizovat vítězství vaší lásky. Tento báječný kousek ze sterlingového stříbra osazený třpytivými kameny je inspirován srdcovými lístky violky, která je květinou těch, kdo se narodili v měsíci únoru a trvalým symbolem lásky.

Žádná žena ještě neřekla „ne“ dalšímu prstenu. Nemusíte si hned klekat, abyste ji mohli obdarovat prstenem, takže zapomeňte na všechna klišé a obdarujte ji třpytivým kouskem, který jí rozbuší srdce.

Věnujte jí pohádkovou romantiku, po níž touží, prostřednictvím šperků, které symbolizují váš slib a slouží jako připomínka blízkého srdce. A co víc, přívěsek nazvaný Zámečky je vlastně dvojitým přívěskem – víme, jak milujete univerzálnost – což z něj činí skutečně všestranný kousek.
Původní přívěsek v podobě stříbrného srdíčka získává na Valentýna nový moderní vzhled a využít trend v podobě ruměných odstínů, jasné růžové barvy, nových výbrusů a vzorů vyřezávaných laserem.
Jeden z nových kousků ve tvaru srdce, přívěsek nazvaný V mém srdci, je opatřen vrstvou průhledné růžové glazury na sterlingovém stříbře, což tomuto elegantnímu designu propůjčuje romantický kovový lesk. Oblíbený kulatý přívěsek osazený pavé z drahých kamenů nyní doplňují tři růžové zirkonie ve tvaru srdce, které spolu s okolními čirými kameny tvoří nový přívěsek nazvaný Čarovné srdce.

Valentýn 3

Přívěsek této sezóny vyrobený z německého skla a skla Murano nese název Divoká srdce a je zdobenýnáramek miniaturními srdíčky na skleněném podkladu. Ručně aplikovaná srdíčka chráněná vrstvou čirého skla jsou vyhotovena ve dvou barvách, aby vznikl dojem trojrozměrnosti. Díky třpytivému podkladu hraje celý přívěsek duhovými barvami.

Další inspirace naleznete na www.pandora.net


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Pandora