Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 27.Leden 2020
ijournal.cz

Vademecum PRO White & Strong, jednoduchá cesta k zářivě bílým a silným zubům

red Zdroj: Henkel 29.7.2019 Krása a zdraví

Krásně bílé zuby si přeje každý z nás. Existuje celá řada možností, jak chrup vybělit, ať už jde o speciální produkty nebo zákroky v ordinaci dentální hygieny. Jenže jak vybrat způsob, který vaše zuby vybělí, ale nepoškodí? Experti na zubní péči z laboratoří Vademecum nyní přicházejí s řešením v podobě zubní pasty Vademecum White & Strong s PRO Strength komplexem. Tato klinicky testovaná zubní pasta zuby vybělí již po 10 dnech používání. Současně je posiluje a chrání před poškozením.

VADEMECUM_ProLine_WhiteStrong_75ml
VADEMECUM ProLine_WhiteStrong_75ml_tube

Mít zářivě bílé zuby není s dnešními možnostmi bělení žádný velký problém. Jenže některé prostředky či postupy mohou narušit zubní sklovinu, a tím způsobit zvýšenou citlivost zubů. Je proto důležité zvolit takový způsob, který bude nejen účinný, ale zároveň i šetrný. Tyto požadavky jednoznačně splňuje nová zubní pasta Vademecum White & Strong s PRO Strength komplexem. Pomáhá vybělit zuby, posiluje dásně i zubní sklovinu, a současně zajišťuje svěží dech.

Cesta ke krásně bílým a zdravým zubům začíná správným a hlavně pravidelným čištěním. Zuby je třeba čistit pečlivě dvakrát denně. Jde o účinný způsob, jak z jejich povrhu odstranit plak a zmírnit narušení zubní skloviny kyselinami z potravin a nápojů. Pokud navíc zvolíte pastu s bělícím účinkem, zamezíte vzniku nežádoucího zabarvení, na kterém se podílejí mimo jiné například některé druhy potravin jako je káva nebo červené víno. Klinicky testovaná zubní pasta Vademecum White & Strong s PRO Strength komplexem je perfektní volbou. Jemně odstraňuje skvrny a bělí zuby již po 10 dnech, aniž by je poškodila. Naopak posiluje zubní sklovinu a odpovídá nejmodernějším požadavkům na péči o chrup.

Klinicky testovaná pasta Vademecum White & Strongje nejnovějším přírůstkem řady Vademecum Pro Line. Jde o řadu specializovaných produktů, ze kterých si může každý vybrat kvalitní dentální péči podle svých potřeb za rozumnou cenu.

Zubní pasta Vademecum Vademecum White & Strong, 75 mlDMOC 49,90 Kč

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Henkel