ijournal.cz

Užijte si vodní radovánky s celou rodinou !!! V Aquapalace Praha mají babi a děda vstup pouze za 1 korunu!

red Zdroj: Aquapalace Praha 30.8.2022 Různé

Zábava, odpočinek a příjemné prostředí jako na exotické dovolené, to je čestlický Aquapalace Praha. Prodlužte si léto a vydejte se do Čestlic celá rodina i s babičkou a dědou! Uvidíte, že si společně užijete moře zábavy a relaxu. Od září mají navíc senioři vstup za symbolickou 1 korunu.

AQP_BABI A DEDA
Dopřejte svým dětem společně strávený čas s prarodiči v nejzábavnějším aquaparku ve střední Evropě. Zažijete spoustu legrace a domů si odnesete nespočet krásných zážitků. Aquapalace Praha nabízí široké spektrum služeb, bezpečnou zábavu a dokonalou relaxaci v největším Saunovém světe v České republice.

Aquapalace Praha myslí na všechny!

Od miminek až po dědečky a babičky – každý si zde najde to své. Pro děti je navíc v čestlickém aquaparku zřízeno nové dětské brouzdaliště i 4 dětské koutky s hlídacími asistentkami a vy si tak můžete dopřát i chvilku o samotě.

V rámci podpory rodinných zážitků a sdílených aktivit pro všechny tři generace si aquapark připravil od 1. do 30. září akci: Babi a děda za 1 Kč k nákupu jakékoliv vstupenky do Aquapalace Praha. Akce se vztahuje pouze na osoby nad 60 let.

Více informací se dozvíte na webu www.aquapalace.cz

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Aquapalace Praha