ijournal.cz

Úspěšná premiéra: výtvarnice Alexandra Hejlová a moderátor Oldřich Tamáš vyprodali Salmovskou!

red Zdroj: foto: Jana Tesaříková 13.4.2023 Párty a večírky

Výtvarnice Alexandra Hejlová a moderátor Oldřich Tamáš mají za sebou úspěšnou premiéru talkshow „Skoro dámský klub…“ v Salmovské literární kavárně, která byla beznadějně vyprodaná!

HEJLOVÁ, PAČUT, GOLOVLEVA, KOHOUTOVÁ, TAMÁŠ
Výtvarnice, designérka šperků, divadelních kostýmů, ilustrátorka mnoha knih, Alexandra Hejlová, která rovněž zazářila svou spoluprací s Muzeem Salvador Dalí Enigma pro společnost Dalí Universe, začala také koncem loňského roku spolupracovat na natáčení talkshow Skoro dámský klub, s moderátorem, ředitelem TV V1, Oldřichem Tamášem, který je zároveň autorem, scénáristou a režisérem talkshow.

Během krátké doby, co Hejlová a Tamáš talkshow natáčí, získal Skoro dámský klub i svou domovskou scénu. Díky Hejlové, která dostala nabídku vrátit se po delší odmlce na pódium v Salmovské, kde mnoho let účinkovala v několika pořadech, si Skoro dámský klub našel své místo i na „prknech co znamenají svět“. Nyní proto máte jedinečnou příležitost účastnit se Skoro dámského klubu… i vy, prozatím jednou za dva měsíce uvidíte Hejlovou a Tamáše s jejich hosty naživo!

HEJLOVÁ, PAČUT, GOLOVLEVA, KOHOUTOVÁ, TAMÁŠ


Premiéru talkshow 4. dubna odstartovali hvězdně. Slovenský zpěvák Peter Paul Pačut, který je protagonistou Freddieho Mercuryho, přijel do Prahy pouze na toto jediné představení kvůli Hejlové, jak nám sám prozradil, „… se Sandričkou nás pojí letité přátelství a přestože mám až do konce příštího roku plný diář vystoupení, tak tady jsem chybět nemohl.“  Pačut zazpíval několik hitů skupiny Queen a také zavzpomínal na Karla Gotta, kterému v roce 2010 dělal předskokana.

PAČUT

Dalším zajímavým hostem byla esoterička a spisovatelka Ilona Golovleva, která je profesionální čarodějkou, pořádá semináře ve svém Krámku U Čarodějnic a mnozí jí znáte z televizních pořadů. Tato dáma si musela v minulosti sáhnout až na dno a možná právě proto nalezla sílu pomáhat druhým. Hejlová v nejbližší době s Golovlevou chystá několik zajímavých projektů, zde se jednoznačně výtvarno a esoterika spojili dohromady.

Do třetice Hejlová a Tamáš na pódiu přivítali spisovatelku a novinářku Marcelu Kohoutovou, která zavzpomínala nejen na svého manžela a herce Járu Kohouta, ale nechyběly ani pikantní vzpomínky na Adinu Mandlovou. Také prozradila, že se koncem roku můžeme těšit na vydání její nové knihy „Pohádky pro malé caparty“.

Sečteno, podtrženo, tato dvojice zaznamenává mimořádně velké úspěchy! Činorodá výtvarnice světového kalibru a moderátor Oldřich Tamáš věří, že divákům přinesou pohodovou podívanou, neotřelé životní názory, výjimečné hosty a nekonečnou zábavu.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: foto: Jana Tesaříková