ijournal.cz

Usain Bolt představil v New Yorku běžeckou novinku PUMA IGNITE

red Zdroj: Puma 19.2.2015 Móda, obuv, doplňky

Usain Bolt byl hlavní hvězdou velkolepého představení PUMA IGNITE, běžecké boty poskytující sportovci maximum z jeho vydané energie. Běžci na newyorské Times Square v průběhu dne vytvářeli na běžeckých pásech energii, kterou přeměnili k představení nové běžecké boty PUMA IGNITE. Jakmile bylo dosaženo potřebné energie, objevil se v záplavě světla, kouře a ohně nejrychlejší muž světa v nových běžeckých botách.

PUMA And Usain Bolt Ignite New York

Usain Bolt si představení běžecké novinky náramně užil: „Vždycky jsem si užíval show a tahle byla skvělá. Sledovali jsme rostoucí energii, kterou lidé vytvářeli hodinami běhu v opravdu chladném počasí, a když energie dosáhla vrcholu, začal ohňostroj,“ a užívá si také tréninky v nových PUMA IGNITE: „IGNITE jsou fantastické běžecké boty, v nichž jsem toho vedle treter od PUMY už také hodně natrénoval, a opravdu mi pomáhají udržet si potřebnou hladinu energie. Právě proto jsem si IGNITE tolik oblíbil.“

PUMA_IGNITE_Usain_Bolt

PUMA IGNITE je výkonnostní běžecká bota s inovativní pěnovou technologií, která běžci vrací jeho energii, a umožňuje mu tak zůstat déle v pohybu. Jedná se o nejcitlivější běžeckou botu od značky PUMA zajišťující maximální pohodlí. Speciální pěna dodává díky citlivému odpružení a optimálnímu odrazu sílu do každého kroku. Dlouhotrvající životnost je zaručena pěnou ForEverFoam, absolutní novinkou strategicky umístěnou v oblasti paty. ForEverFoam je vytvořená z materiálu, který se často používá v automobilovém průmyslu.

PUMA_IGNITE_Men_188041_01

„Každodenní trénink je náročný,“ dodává Usain Bolt,
„trénink začínám v běžeckých PUMA_IGNITE_Women_188077_01botách, které po zahřátí přezouvám za tretry. Potřebuji pohodlné boty, v nichž si udržím potřebnou hladinu energie. S PUMA IGNITE opravdu cítím rozdíl. Navíc boty skvěle vypadají.“Video z oficiálního představení PUMA IGNITE můžete vidět zde:

https://www.youtube.com/watch?v=0whqsvHPw5E&feature=youtu.be

 PUMA_Ignite

Po představení PUMA IGNITE v New Yorku vyzvali PUMA a Usain Bolt běžce v deseti městech po celém světě k uspořádání vlastních běžeckých akcí. Kampaň s názvem „IGNITE YOUR CITY“ začala v Tokiu a postupně se přesune do deseti známých měst, včetně Londýna, Paříže či Pekingu.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Puma