Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Středa, 20.Únor 2019
ijournal.cz

Unikátní vánoční dárky pro prarodiče

red Zdroj: www.babickarstvi.cz 3.12.2015 Rady, tipy, názory

Vybrat dárek pro prarodiče bývá oříšek, proto je důležité se nad dárky pro ně zamyslet. Starší lidé nemají stejné záliby a sny jako mladší generace. Sportu příliš neholdují, zážitků se spíše obávají, technickým vychytávkám se raději vyhýbají. Co tedy pořídit?

Multi Generation Family Opening Christmas Presents In Front Of Tree

Malý nebo velký, s nápisem nebo bez, kulatý nebo hranatý, na typu nezáleží, polštářky jsou okrasou každé útulné postele nebo gauče a mohou být krásným vánočním dárkem i pro vaše prarodiče.

Babicka_._polstarek_bezovyKterá babička nebo dědeček si rádi nedopřejí siestu na gauči? Darujte jim krásný příjemně měkký polštářek s věnováním (babička/dědeček), který můžou využít při své odpolední relaxaci. Nápis jim vždy připomene, že ho dostali od blízké osoby. Polštářky jsou ušity v České republice a to z kvalitní pevné látky.

K zakoupení na www.babickarstvi.cz za 449,00 Kč/ks.

Babička nebo dědeček mívají často své zdravotní problémy, se kterými se snaží bojovat. Mohou je trápit např. problémy s páteří, zády, kyčlí, koleny nebo klouby. Ulehčete jim. Pomocníkem na oblékání a svlékání ponožek si prarodiče ponožky navléknou a sundají snadno, bez cizí pomoci, bez nutnosti ohýbání se nebo třeba jen pomocí jedné ruky. Tento užitečný dárek lze zakoupit na www.babickarstvi.cz za 489,00 Kč.

2_knihyBabičko/Dědečku, vyprávěj – originální rodinná kronika

Obdarujte pod stromečkem své prarodiče otevřenou knihou pro zaznamenávání vzpomínek od dětství až po současnost. Prarodiče budou moci sami nebo s vaší pomocí vyplňovat knihu, která se pro ně stane zábavou a pro celou rodinu cenným pokladem. Doprovodné obrázky a dobové fotografie pomáhají probouzet vzpomínky. V knížce naleznete také prostor na přidání vlastních fotografií. Najdete na www.babickarstvi.cz . Doporučená cena 490,00 Kč.


Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.babickarstvi.cz