ijournal.cz

Unikátní dražba pro Botanickou zahradu v Praze do 29.6.

red Zdroj: FTV Prima sro 22.6.2014 Koktejl

Vydražte si gurmánský a zábavný balíček a pomozte získat vzácný japonský tis. „Váš“ stromek bude sousedem borovice od Madeleine Albright. Dražbu organizuje dokumentární kanál Prima ZOOM ve spolupráci s aukro.cz pro Botanickou zahradu hl. m. Prahy

víno z botanické zahrady
Nabízíme vám jedinečný balíček 2x luxusní Prima ZOOM víno (Modrý Portugal rosé a Rulandské modré klaret z velmi limitované edice vín Prima ZOOM, které nelze nikde zakoupit), dále privátní kurz  BBQ na grilech Big Green Egg pro 4 osoby v hodnotě 11 tisíc Kč od AvantGarde restaurant + originální deštník Prima ZOOM, stolní hru Česko, osušku Prima, žabky love, žabky COOL a boxovací rukavice. Vše za směšnou vyvolávací cenu 700 Kč. Víno pochází z vinice sv. Kláry Botanické zahrady hl. m. Prahy.Přispějte na zakoupení tvarovaného japonského tisu do expozice Japonská zahrada. Vzácná dřevina bude vysazena vedle kamenného moře, blízko japonské borovice od Madeleine Albright.

Udělejte radost sobě i jiným!

Dražba probíhá do 29. června na: http://aukro.cz/show_item.php?item=4348721047

Botanická zahrada

Botanická zahrada hlavního města Prahy se rozkládá na pravém břehu Vltavy, na území tvořeném vltavskou terasou a svahy trojské kotliny. Svou činnost zahájila v roce 1969 a řadí se tak mezi nejmladší botanické zahrady České republiky. V zahradě se nachází tropický skleník vybavený nejmodernějšími technologiemi, historická vinice sv. Kláry i meditační Japonská zahrada, celkově téměř 30 ha upravených expozičních ploch. Postupně se budují nové expozice, zařízení pro pěstování rostlin a vědeckou práci spojenou s činností zahrady. Letos je to kupříkladu Expozice medonosných rostlin a včel.

AvantGarde restaurant

AvantGarde restaurant zaujme vzdušným a neotřelým interiérem, kde den začíná snídaní, jedná se při obědě a končí degustační večeří. Menu šéfkuchaře Patrika Havlíčka, které nabízí kombinaci světových kuchyní se sezónními domácími surovinami, osloví lehkostí a kreativitou. AvantGarde restaurant se nachází v pražských Dejvicích na Evropské třídě v budově PPF. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: FTV Prima sro