ijournal.cz

Uhaste žízeň vlasů s hyaluronem! Limitovaná letní edice v nových přebalech

red Zdroj: Alcina 23.4.2020 Krása a zdraví

Léto je pro spoustu z nás oblíbeným ročním obdobím. Naše vlasy se na něj ale příliš netěší. Proč? K horkému vzduchu, kterým trpí při fénování, žehlení a kulmování, se totiž přidávají další faktory, s nimiž se musí vyrovnat, jako jsou slunce a chlorovaná či slaná voda. To vše zapříčiňuje jejich suchost, lámavost a ztrátu pružnosti.  Pomozte svým vlasům nelehké podmínky zvládnout a potěšte je péčí, kterou  v tomto období potřebují – s řadou Hyaluron 2.0, která přichází ve speciální letní limitované edici s novými přebaly.
limited-Edition-2020Hyaluron 2.0 šampon

šamponAni v létě se nemusíte smířit se suchými a křehkými vlasy. Šampon s obsahem kyseliny hyaluronové a extraktem z opuncie je bohatý na minerály a antioxidanty a ideálně doplňuje zásoby vlhkosti ve vlasech. Dodává jim pružnost a lesk a Anti-heat faktor chrání proti poškození způsobenému teplem až do 230 °C.

MPC: 140 Kč / 5,40 €
Obsah: 100 ml

 sprej

Hyaluron 2.0 sprej

Vlasy můžete hydratovat a chránit i po umytí, a to s Hyaluron 2.0 sprejem. Obsažené látky dodávají zářivý lesk a dokonalou hebkost. Díky Anti-heat faktoru chrání strukturu vlasů proti poškození v důsledku působení tepla při fénování či žehlení až do teploty 230 °C. Sprej obsahuje kyselinu hyaluronovou, panthenol dodávající hydrataci a lesk a extrakt z kaktusovité opuncie, která odolává extrémně suchým podmínkám v poušti a je schopná navázat velké množství vody.  Okamžitě po aplikaci sprej usnadňuje rozčesávání. Je vhodný také pro kudrnaté, vlnité i dlouhé vlasy.

Použití: Po umytí nastříkejte do vlhkých vlasů podle jejich délky 10-15 dávek spreje a rozčešte. Neoplachujte.

MPC: 340 Kč / 12,90 €
Obsah: 100 ml

Hyaluron 2.0 šampon a sprej najdete společně s mini balením balzámu na vlasy v praktickém Beauty Bagu.

K dostání v salonech spolupracujících se značkou ALCINA.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Alcina