ijournal.cz

Udržte své pracovní a společenské oblečení ve formě!

red Zdroj: www.cleany.cz 5.7.2020 Rady, tipy, názory

Processed with VSCO with s2 preset

Také to znáte? Partner chodí pravidelně do práce v obleku a vy máte předepsaný nějaký dresscode. Vzhledem k častému nošení pracovních nebo společenských outfitů si možná často lámete hlavu, jak udržet vaše oblečení dlouho v perfektním stavu. Je to nejen v zájmu vaší peněženky, ale také šetrné k naší planetě. Jedna z nejúčinnějších a zároveň i nejšetrnějších metod je apretace oblečení.

Apretace je povrchová úprava, díky které dosáhnete lepšího vzhledu a odolnosti tkanin. Zabrání pomačkání a zašpinění oděvu. Vaše oblečení je díky tomu mnohem více odolnější proti přírodním vlivům, prachu a smogu. Je ideální pro údržbu společenských šatů, obleků, ale i všech možných uniforem. Apretovat se dají pouze oděvy, které se dají žehlit, apretace totiž probíhá formou zažehlení speciálního aerosolu do oblečení, který vytvoří vrstvu zabraňující znečištění a mačkání. Pomáhá oživit barvy a šaty se nebudou tolik mačkat. V případě, že vám kápne na oblečení nějaké jídlo či červené víno, díky apretaci fleky ohrozí tkaninu výrazně méně. Skvělé, že? Vaše saka, sukně, šaty i partnerovi obleky si jistě jednou za čas zaslouží tuto péči!

Právě tato povrchová úprava je jedním z důvodů, proč posílat oblečení do čistírny, kde se o aplikaci postará vyškolený personál. Zrovna s apretací si sama doma neporadíte. On-line čistírna a prádelna Cleany.cz se navíc postará úplně o všechno. Kurýr si v domluvenou hodinu vyzvedne oblečení kdekoliv si budete přát a ve smluvený den a čas zase vrátí zpět. Co víc si přát? Vyzkoušejte dokonalé služby Cleany.cz!

Více info na www.cleany.cz!

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.cleany.cz