ijournal.cz

Účinná úleva od bolesti a rychlejší regenerace po zranění

red Zdroj: Incrediwear 2.12.2017 Krása a zdraví

Výrobky společnosti Incrediwear pomáhají profesionálním sportovcům i lidem v každodenním životě k rychlejšímu uzdravení a snižují bolest po zranění i při chronických onemocněních

Incrediwear je značka zdravotnických pomůcek, které pomáhají lidem a sportovcům z celého světa se snížením bolesti a rychlejším návratem do aktivního fungování po úrazech, ale i při chronických onemocněních. Produkty, které působí protizánětlivě a s pomocí zvýšené cirkulace krve snižují otoky, zmírňují bolest, svalovou únavu a ztuhlost, aby tak urychlily následnou regeneraci, jsou k dostání v České republice na e-shopu www.incrediwear.cz. Tkanina produktů Incrediwear je obohacena o polovodiče germanium (Ge) a uhlík (C). Když jsou tyto prvky aktivovány tělesným teplem, rozvibrují jednotlivé buňky, čímž zvýší průtok krve a obsah kyslíku, který s krví do tkání přichází. Tím se urychluje proces hojení a utlumují zánětlivé procesy, ztuhlost, bolest a únava. Značka Incrediwear na český trh přináší plné portfolio svých výrobků, které zahrnuje návleky, bandáže, ponožky a oblečení. Výrobky Incrediwear lze nosit dlouhodobě po celý den a lze je prát v pračce.

produktyprodukt

 
V nadcházející vánoční sezóně tak může být některý z výrobků Incrediwear smysluplným dárkem pro sportující blízké nebo i pro starší generaci, která z různých důvodů trpí bolestmi těla.bandáž ramene

Mezi nejžádanější patří:návlek na kotník

  • Incrediwear návlek na kotník      1 020 Kč 
  • Incrediwear návlek na loket        1 020 Kč
  • Incrediwear návlek na koleno    1 460 Kč
  • Incrediwear návlek na zápěstí       810 Kč
  • Incrediwear návlek na trup         1 460 Kč
  • Incrediwear bandáž ramene       2 580 Kč

Motem značky Incrediwear je slogan „život bez omezení“. Hlavním cílem je pomáhat lidem, aby mohli žít aktivní, zdravý a spokojený život. Všechny výrobky v sobě obsahují částice, které napomáhají průtoku krve v daném místě. S nápadem využít při léčbě zranění germanium přišel zakladatel značky a chiropraktik Dr. Jackson Corley, když se v roce 2008 zranil při jízdě na horském kole. Těžce si poranil nejen kyčel, ale také páteř a z důvodu ztráty citlivosti v noze lékaři zvažovali komplikovanou operaci. Doktor Corley ale již dlouhou dobu studoval používání germania pro zvýšení krevní cirkulace. Rozhodl se tedy vyzkoušet kombinaci germania a uhlíku a oba prvky nanesl na tkaninu, ze které si vyrobil zpevňující bederní pás. Po několika týdnech nošení se jeho stav velmi zlepšil a lékaři byli výsledky velmi překvapeni. Rozhodl se tedy, že technologii vyzkouší i na jiných výrobcích a tak pro svou sestru, která se léčí s diabetem vyrobil ponožky, od kterých si sliboval, že jí zbaví ledových nohou. Pro kamaráda s artrózou kolene vyrobil návlek. Postupně takto vyráběl pomůcky pro více a více lidí, až nakonec v roce 2010 vznikla značka Incrediwear a na trh se dostaly první ponožky a bederní pásy.

Návlek_na_koleno_šedá
Značka Incrediwear a její výrobky jsou uznávány lékaři a oblíbené mezi profesionálními sportovci z nejrůznějších sportovních odvětví. Kromě takových jmen, jakými jsou Rafael Nadal, Christiano Ronaldo nebo Lindsey Vonn, jde hlavně o hráče basketbalu, golfisty, cyklisty, fotbalisty a nebo jezdce na snowboardu a horských kolech. Výrobky Incrediwear jim pomáhají s rychlejším uzdravením po úrazech.

Výrobky Incrediwear jsou k zakoupení na e-shopu www.incrediwear.cz

 Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Incrediwear