ijournal.cz

Tyhle „holky“ se tak dlouho hledaly, až našly přátelství na celý život

red Zdroj: a fato:Karolína Hájková pro CK IRÍNY Tours 30.7.2014 Celebrity

Před čtyřmi lety se vytvořila skupina hereček, které měly čas na prodloužený výlet, a vzniklo z toho přátelství na celý život. Od prvního výletu do Řecka se Vendula Křížová, Iva Kubelková, Kamila Špráchalová a Pavla Vitázková pravidelně vydávají za svou kamarádkou Sotirou Koreckou Margaritopulu, majitelkou cestovní kanceláře IRÍNY Tours, která dívky opět pozvala na Olympskou riviéru.

Vítání se Sotirou

Vítání se Sotirou

 

Pokaždé vyjedou sice jen na pár dnů, ale zábavy si užijí více než leniví turisté na dvoutýdenním zájezdu. Je dojemné pozorovat, jak si pokaždé padnou kolem krku a se slzami v očích se vítají. „Jak říkala první rok Iva Kubelková, že jsme se krásně našly, že jsme tu už někdy musely být třeba dříve jako bohyně, tak teď je jasné, že tak to prostě vážně je. Ta neuvěřitelná náhoda, že všechny máme čas, chuť a že to vždycky vyjde a opět se setkáme…tak to je opravdu něco mezi nebem a zemí a je to báječný,“ libovala si Kamila Špráchalová a dodala, že ji dovolená zde pokaždé neuvěřitelně nabije, poučí a posune.

I přesto, že jejich první cesta po příletu směřovala přímo do moře, užívaly si děvčata i modré nebe bez mráčků, slunce a místní kuchyni. Proto jakmile vylezly z moře, zamířily do blízké restaurace na typické řecké lahůdky. Prostředí všem dámám učarovalo, ale jak řekla Iva Kubelková, nejdůležitější je kolektiv. „To, kde člověk tráví čas, je nejen o krásném místě, kterým bezpochyby Olympská riviéra je, ale je to také o partě, lidech a celkové atmosféře,“ a dál plánovala výstup na horu Olymp, kterou se letos rozhodla zdolat.

2.Devčata_na_palubě_lodi

Následující den směřovaly kroky party čtyř děvčat opět k moři na lehátka na pískové pláži přímo u moře. Za podávání chladných drinků zvládly opalování několik hodin. Nejvíc si klid užívala Pavla Vitázková„Moc si to tu užívám. Je to neuvěřitelný relax po téměř osmi měsících doma u mimina. Zažívám znovu věci, které už skoro neznám – kávička, moře, možnost se nalíčit, nebýt neustále mezi plínami. Je to pro mě úplně zázrak,“ rozplývala se Pavla Vitázková a dál si povídala s děvčaty, která prý nevídá tak často, jak by chtěla, jelikož žijí daleko od sebe.

Poté už bylo potřeba připravit se na typický řecký večer s tanečky. Samozřejmě naše děvčata byla ze všech nejkrásnější, a tak si pro ně řečtí tanečníci přišli na sólo tanec. Dodatečně zde oslavila narozeniny Vendulka Křížová a Sotira Korecká, majitelka CK Iríny Tours. Dárečky dostala i Kamila Špráchalová, která bude oficiálně slavit až na začátku září. „Jsem ráda, že jsme tu zase všechny pohromadě. Povídáme si, sdílím se svými přáteli jejich radosti i starosti. Ano, i tady se řeší starosti. Ale tady se ty starosti vyřeší, a proto sem jezdíme, protože tady se všechno vyřeší,“ pochvalovala si místní atmosféru Vendula Křížová.

5.Řecký_tanec

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: a fato:Karolína Hájková pro CK IRÍNY Tours