ijournal.cz

Tyčinky Fit Fruit jako vhodná svačinka do školy. Zapojte se do soutěže o balíček Fit produktů

red Zdroj: ÚSOVSKO FOOD Klopina 7.9.2020 Soutěže

Letošní rok byl zcela výjimečný. Většina školáků má za sebou vůbec nejdelší „prázdniny“ v životě. Po dlouhých měsících příští týden konečně zasednou zpět do školních lavic. Nikdo z nás přesně neví, jak to bude vypadat, ale jasná je jedna věc. Naši nejmenší ve školkách i větší školáci budou potřebovat dostatek energie, aby kolotoč školy, mimoškolních aktivit i dětského dovádění zvládli. Kromě potřebných pomůcek jim každý den nezapomeňte přibalit chutnou a zdravou svačinu. Aby neskončila v koši nebo zapomenutá na dně aktovky, zkuste být při jejím výběru trochu kreativní. Pomocníkem vám bude tyčinka Fit Fruit.

fitfruit_lifestyle_mapa 

Tyčinku Fit Fruit, stejně jako ostatní produkty této značky, přináší na trh česká společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina. Jak název napovídá, zaujme děti bohatou ovocnou chutí. Ta se skrývá mezi dvěma lehoučkými oplatkami, které se na jazyku jen rozplynou. Fit Fruit je chutným a čistě přírodním zdrojem dlouhodobě se uvolňující energie, je ovocně sladká a má nízký obsah tuku.

Kromě uhlohydrátů jako zásobárny energie obsahuje lehce stravitelné bílkoviny, které dětem poslouží pro rychlou regeneraci sil. Hodí se tedy také jako odpolední svačinka třeba po sportovním kroužku. Najdeme v ní potřebné vitamíny, minerály a v neposlední řadě vlákninu. Ta je nezbytně důležitá pro správné trávení a zprostředkovaně také pro dobré fungování imunitního systému.

V nabídce je 5 různých příchutí – jedna pro každý školní či pracovní den v týdnu. Která se stane favoritem u vás doma? Bude to višeň, meruňka, limeta, lesní ovoce nebo brusinka? Uvidíte, že tyčinky si rychle oblíbí nejen vaše děti. Díky vyváženému a nutričně bohatému složení se hodí i pro aktivní sportovce nebo unavené maminky, které budou mít s nástupem do škol a školek zase spoustu starostí. Fit Fruit neobsahuje palmový olej a odpovídá standardům veganského stravování.

Tyčinky jsou v prodeji u všech běžných maloobchodních prodejců potravin. Další informace o kompletním portfoliu značky Fit naleznete na webových stránkách www.tycinkafit.cz.

fitfruit_lifestyle_skatebaord

Vyhrajte balíček Fit tyčinek různých příchutí, stačí správně odpovědět na soutěžní otázku:  Jaké tyčinky se vyrábí pod značkou Fit?

a) Fit Smoothie, Fit Protein, Fit fruitBER085_FIT_01_v02_D_Logo-FIT_CMYK

b) Fit Go, Fit Sport, Fit müsli

c) Fit Challenger, Fit Active, Fit Summer

 


Správnou odpověď posílejte  nejpozději do 17. září 2020 půlnoci na e-mailovou adresu: redakce@ijournal.cz. Do předmětu, prosíme, uveďte Soutěž – Fit. Výherce budeme kontaktovat emailem s podrobnostmi o zaslání výhry. Nápovědu a další informace naleznete na www.tycinkafit.cz.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: ÚSOVSKO FOOD Klopina