ijournal.cz

Troška, Patrasová, Černocká, Janda, Maxa a mnoho dalších na Anti Ethanol party

red Zdroj: Kloboukfilm 15.12.2016 Společenské akce a události

Blíží se Vánoce a Silvestr, svátky spojované nejen s krásnými tradicemi, rodinnou pohodou, ale také obžerstvím a tokem alkoholu. A protože je Česká republika nechvalně proslulá svým vztahem k alkoholu (Jsme na druhém místě na světě, co se pití alkoholu týče!), je na čase se seznámit s produktem Anti Ethanol 07® , který předchází obtížím po konzumaci alkoholu. „Já už mám s tímto produktem zkušenost – a v případě, že mě čeká nějaký večírek, Anti Ethanol 07® si určitě beru“, svěřil se sympatický zpěvák a malíř Martin Maxa. „Proč si ničit zdraví, když je tady úplně jednoduchá pomoc…?“ Maxa, stejně jako mnozí jeho kolegové z branže se na společenských akcí pohybuje poměrně často a pokud neřídí, rád si s přáteli nějakou tu skleničku dá.

party

Na party, kde šlo o to hosty zábavnou formou s produktem Anti Ethanol 07® seznámit, se samozřejmě nejen popíjelo, ale také soutěžilo v tom, jestli jsou hosté schopni podle čichu nebo pak i chuti rozpoznat tradiční slivovici od meruňkovice, třešňovice, hruškovice a dalších destilátů tradičního výrobce lihovin Fleret. Zatímco někteří rozeznali všechny druhy, režisér Zdeněk Troška si posteskl: „Nejenže alkohol nepiju, já ani nemám ten správnej čich, abych poznal, po čem co voní. Ještě, že cítím chuť těchhle lahůdek, co zrovna ochutnávám“, dodal se smíchem. Sushi, které na party v Albertu doslova kolovalo na běžícím pásu, vhodně doplňovalo destiláty a nealko nápoje. „Na lačnej žaludek se pít nemá, to my víme a ctíme“, prohlásila zpěvačka Petra Černocká, která si na sushi a mořských lahůdkách pochutnávala i se svým manželem Jirkou Pracným.

antiethanol
                                                                                                                                 
Jediný, kdo si mohl dopřát pouze nesyrové a zeleninové pokrmy a soutěž v testování alkoholu musel zvládnout po čichu, byla těhotná manželka Pavla Trávníčka. „Netrápí mě to“, prohodila Monika Fialková na otázku, jestli to není k vzteku, že z připravených lahůdek nemůže ochutnávat všechno. „Je tu dost ovoce, zeleniny i sladkostí, mám z čeho vybírat.“ Slivovici si nevychutnal ani zpěvák Miro Šmajda, protože přijel autem. „Nevadí mi to, i když tedy voní docela lákavě… Pochutnám si v klidu doma, třeba s nějakou návštěvou“, mrknul spiklenecky.  

travnickovi                                                                                                                  

Martin Písařík se na party objevil s partnerkou Michaelou a synem Patrikem. Ten byl nadšený téměř ze všeho. Sushi „ochutnával“ hlavně ručičkama, na všechno si chtěl sáhnout. Nejvíc ho ale zaujala mašinka vedle Wok´n´roll. „No, vypadá to, že bude strojvůdcem“, smál se Martin Písařík při pohledu na blaženě se usmívajícího Patrika v kabině rozjeté mašiny.

troska 

Více o přípravku Anti Ethanol 07 zde:   http://www.antiethanol.com/

Anti Ethanol 07® je unikátní herbální přípravek, který chrání proti vedlejším účinkům alkoholu rychlým vylučováním acetaldehydu. Tento vedlejší toxický produkt vzniká při metabolismu alkoholu.Svým působením Anti Ethanol 07® zajišťuje ochranu jater a prevenci před vznikem kocoviny.
• předchází obtížím po konzumaci alkoholických nápojů
• zmírňuje příznaky kocoviny, jako je bolest hlavy, nevolnost, závratě, snížená schopnost koncentrace a únava
• přispívá k ochraně jater před negativními účinky alkoholu
• podporuje proces zvýšeného odbourávání alkoholu v játrech
• urychluje eliminaci toxického metabolitu alkoholu, tzv. acetaldehydu
• navozuje zvýšenou aktivitu jaterních enzymů podílejících se na odbourávání alkohol
• vykazuje antioxidační účinky

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Kloboukfilm