Motto: Úspěch je směsicí tvrdé práce a velkých snů. (Lee Iacocca)
Dnes je Pondělí, 25.Červen 2018
ijournal.cz

Trojitá porce zábavy se SKITTLES a XBOX ONE!

red Zdroj: www.skittleswin.com 27.8.2015 Zábava

Skittles Fruits XBOX 38g_9,90CZKUžijte si trojitou porci zábavy se značkou SKITTLES a nadupanou video herní konzolí Xbox One. Každý den je ve hře Xbox One s Kinectem. Stačí si vychutnat bonbóny s ovocnou příchutí SKITTLES, na www.skittleswin.com získat nejvyšší skóre ve speciální SKITTLES hře a co nejpřesněji určit počet virtuálních SKITTLES ve sklenici.

Pak už zbývá jen čekat, jestli se právě ten den můžete těšit na Xbox One. Navíc nikdo neodejde s prázdnou. Na všechny soutěžící čeká SKITTLES tapeta na mobil nebo na počítač. Pozvěte přátele a podělte se o SKITTLES. Čím víc bonbónů, tím víc zábavy a větší šance na výhru.

Skittles Fruits XBOX 174g_37,90CZKZnačka SKITTLES přichází s kampaní ušitou na míru všem fanouškům jedinečných bonbónů s ovocnou příchutí SKITTLES i špičkových herních konzolí nové generace Xbox One. Chcete zkusit převrácenou realitu na druhou? Vstupenkou do soutěže je balení bonbónů s ovocnou příchutí SKITTLES označené nápisem „WIN EVERYDAY XBOX ONE“ v jakékoli příchuti a velikosti. Vychutnejte si bonbóny SKITTLES a zaregistrujte unikátní kód z vnitřku obalu na www.skittleswin.com. Po jeho zadání se pobavíte u hry SKITTLES Match Up a na závěr už jen stačí co nejpřesněji určit, kolik virtuálních bonbonů SKITTLES je ve sklenici. Rozhoduje výše skóre a roli hraje také přesnost při určení počtu. Ukažte, co ve vás je!


Všichni soutěžící budou na konci každého hracího týdne informováni e-mailem o tom, jestli se můžou těšit na svůj Xbox One, nebo bude potřeba užít si další balení skvělých bonbónů s ovocnou příchutí SKITTLES. Doporučujeme rovnou velké 174 gramové SKITTLES, o které se budete muset podělit. Trojitá dávka zábavy zaručena.

Dejte si SKITTLES, hrajte a vyhrávejte!  Zapojit se lze až do 31. 12. 2015 do 13:00. 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: www.skittleswin.com