ijournal.cz

Tři výherci obdrží balíček nových lahodných svačinek Do ručičky

red Zdroj: Sunar 18.2.2016 Soutěže

Po úspěšném uvedení ovocné řady dětských příkrmů Sunárek Do ručičky se sortiment kapsiček pro děti rozrostl o dva nové druhy svačinek s tvarohem a s chutí jogurtu. Děti si tak nyní mohou pochutnat na 4 nových variantách – tvaroh s jahodami, tvaroh s meruňkami, chuť jogurtu s banány a chuť jogurtu s ovocem, již od ukončeného 12. měsíce.

SUNAREK_TVAROH_MERUNKA SUNAREK_TVAROH_JAHODA SUNAREK_JOGURT_BANAN
„Díky jedinečnému praktickému balení ve formě kapsičky je pro děti Sunárek Do ručičky snadno uchopitelný a rozvíjí tak jejich zručnost, koordinaci pohybů a samostatnost. Ideální je Sunárek také na cesty, neboť není třeba lžičky a děťátko se zabaví,“
říká Hana Strouhalová, Brand Manager značky Sunárek pro Českou a Slovenskou republiku.

Nový Sunárek Do ručičky s tvarohem a chutí jogurtu je se svým vyváženým složením vhodnou součástí jídelníčku menších dětí. Neobsahuje totiž lepek, přidaná barviva* a konzervační látky*. Lehce přenosné praktické balení s bezpečnostním uzávěrem umožňuje dětem vychutnat si rychlou svačinku kdykoliv a kdekoliv i mimo domov, například na cestách. Jako i u předchozích variant je navíc možné Sunárky Do ručičky skladovat při pokojové teplotě.

Lahodné dětské dezertíky jsou k dostání SUNAREK_JOGURT_OVOCEve čtyřech nových chutích
za cenu 24,90 Kč.
*dle zákona

 

Tři výherci obdrží balíček obsahující 20x Sunárek/mix příchutí, stačí odpovědět na otázku a poslat správnou odpověď, nápovědu naleznete na: www.sunar.cz

Soutěžní otázka:

Kolik je celkem variant kapsiček Sunárek včetně nové řady s tvarohem a chutí jogurtu?

a)      8

b)      10

c)      12

Odpověď zasílejte do 28. 2. 2016 na redakce@ijournal.cz s označením  Soutěž – Sunárek. Uveďte také adresu, na kterou budeme případnou výhru zasílat.

Podpořte nás i na Facebooku: https://www.facebook.com/ijournal.cz, kliknutím na tlačítko „Toto se mi líbí“. Vaše šance na výhru se tak zdvojnásobí.

 

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: Sunar