ijournal.cz

Tři užitečné unisex dárky, které neskončí pod postelí

red Zdroj: YENKEE 9.12.2020 Hi-tech a bydlení

Vybrat dárek, který potěší, není zase takový oříšek. Jenže vybrat dárek, který potěší svou praktičností, to je jiná. Takový dárek je totiž speciální tím, že potěší nejen pod stromkem, když na svého nového majitele postupně vykoukne zpoza balicího papíru, ale hlavně vytrvalostí, s jakou bude svému novému majiteli dělat radost i v následujících letech. Jenže co si pod tím představit? Příkladem takového elegantního řešení svátečního obdarovávání je praktický batoh a kompaktní bezdrátové klávesnice značky YENKEE.

 batoh

Cestovní batoh s ochranou proti krádeži (YBB1501)

Obsah batohu NOMAD se dá před nenechavými prsty lapků chránit dvěma způsoby – buď jej místo na zádech ponesete na hrudi, nebo jej opatříte pevnou ochrannou vrstvou a bezpečnostním zámkem. První vYBB1501arianta je sice docela nenáročná, jenže místo kapsářů přiláká mnoho zvídavých pohledů a v neposlední řadě taky bolesti zad. Ztělesněním druhé varianty je elegantní batohová pevnost značky YENKEE – jde o batoh, který je ušit na míbatohru přeplněné městské džungli, a to jak designem, tak zejména bezpečností. Díky zámku TSA, svršku odolnému proti proříznutí a skrytým kapsám už se obdarovaný nemusí bát, že by mu z batohu zmizel třeba notebook nebo tablet. Se stejnou chrabrostí, s jakou batoh YENKEE čelí zlodějům, se navíc postaví i rozmarům přírody – jeho povrch je nepromokavý, takže udrží obsah v suchu i při průtrži mračen. Darujete tak nejen batoh, ale především klid a bezpečí.

 

Bezdrátová dobíjecí klávesnice Trim (YKB2000CS)YKB2000CS

Drát u klávesnice je jednou z těch věcí, o jejichž otravnosti se přesvědčíte, až když se jich zbavíte. Stůl je najednou mnohem prázdnější a při pokládání hrnku s kávou či čajem už není třeba přerovnávat dráty jako při zneškodňování nálože. Mimo svou praktičnost jsou ale bezdrátové klávesnice hlavně designově povedené.

klávesniceDůkazem je model Trim od značky YENKEE, jenž je dostupný v černém a bílém barevném provedení. Sází na kompaktní rozměry a tradiční jednoduchý design podtržený kvalitními materiály. Váš obdarovávaný navíc nebude muset každou chvíli běhat do sámošky pro baterky – klávesnice se totiž nabíjí přes USB, zkrátka jako běžný mobil. Kdyby se ale přece jen chtěl protáhnout, může si vyrazit až na desetimetrový výlet – přesně takový je totiž dosah klávesnice Trim.

 

Sada bezdrátové klávesnice a myši (YKM2007CS) Tendency

Pokud byste rádi obdarovali nějakou duši s estetickým cítěním, možná byste s předešlou klávesnicí šlápli vedle – neladila by totiž se současnou myší. Takovému přešlapu se hravě vyhnete tím, že darujete celý set klávesnice a myši. Elegantní sada Tendency od YENKEE si zakládá na čistém designu a nekompromisní funkčnosti, která staví na třech pilířích. Tím nejdůležitějším je univerzalita – myš je vhodná pro leváky i praváky a klávesnice disponuje multimediálními klávesami, které umožňují spouštět některé nejpoužívanější aplikace jedníYKM2007CSm kliknutím. Druhým pilířem je pohodlí, jež je reprezentováno senzorem o rozlišení až 1600 DPI, který zajistí pohodlnou práci. Tím posledním je kompaktnost, jež jde ruku v ruce s konektivitou – sada je velmi skladná, snadno přenosná a díky konektoru USB-C ji lze jednoduše připojit k moderním notebookům.

 


Zatímco za spoustou dárků se zavře voda už 25. prosince a skončí v lepším případě pod postelí nebo zapadlé u zadní stěny skříně, praktické dary zrají jako víno a jejich nový majitel či majitelka je doceňuje každým dnem. Darujte místo prvoplánových zbytečností věc, která bude sloužit roky!

image foto

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho!

Autor

red

Zdroj: YENKEE